Erkekleri Elde Etme Sanatını Öğrenmeye Hazır mısın?

Erkekleri Elde Etmek Gerçekten Sanattır

Dostum, erkekleri elde etmenin bir sanat olduğunu ve bütün kadınların doğuştan bir sanatkar olduklarını biliyor muydun?

Kurduğum cümlede, iki iddiada bulundum. Birincisinde erkekleri elde etmenin bir sanat olduğunu dile getirdim. İkinci cümlede ise tüm kadınların içinde potansiyel bir sanatkar olduğunu vurguladım. İki iddiamın da sonuna kadar arkasındayım.

  • Dostum, bu yazımda, senin için, erkekleri elde etme sanatının bazı ince noktalarını ve sırlarını paylaşacağım. Yazıyı bütünüyle okuyup bitirince, erkekleri elde etme sanatına ilişkin birçok detayı elde etmiş olacaksın. Bu sayede içindeki sanatkar ruhlu kadını da keşfetmenin hazzını yakalayacaksın.

Erkekleri elde etme sanatını öğrenmek isteyen kadınların bilmeleri gereken bir ince detay ve bu detayı dile getiren bir anekdot (kısa öykü) ile başlamak istiyorum:

Bir mermer satıcısı, dükkanının önüne, envai çeşit mermer dizip gelen geçenin bu güzel ve rengârenk mermerleri dikkatle incelemesi ve satın alması için onları teşvik edermiş.

  • Ancak, dükkanın önünde, pek işe yaramayan, eğri büğrü bir mermer parçası da bulunuyormuş. Bu güzel manzarayı bozan tek mermer parçası da buymuş zaten.

Günün birinde, bir müşteri, dükkandaki güzel mermerlere hayran hayran bakarken, dikkatini bu küçük mermer parçası çekmiş. Hiç kimsenin iltifat etmediği bu yamrı yumru taş parçasını satın almak istemiş.

Fiyatını sorduğunda, mermer ustası, onu ücretsiz de verebileceğini söylemiş ve söylediği gibi ücretsiz vermiş. Bu hediyeye çok sevinen adam, altı ay sonra, elinde küçük bir heykel ile mermer ustasının yanına gelmiş. Bu, benim sana hediyem olsun, diyerek elindeki güzel heykeli adama uzatmış.

  • Mermer ustası, kendi resminin heykele kazındığını görünce çok sevinmiş. Bunu hangi değerli mermerden yonttun, diye de sormuş. Adam, bu heykeli, senin ücretsiz verdiğin küçük ve biçimsiz mermer parçasından yonttum, deyince usta, heykeltıraşa, hayret dolu bir bakış fırlatmış.

Peki, bunu nasıl yaptın, diye sorunca da şu harika cevabı atmış:

Ben, o taşın içinde, senin gibi değerli bir şahsiyetin bulunduğunu gördüm ve seni oradan çıkardım. Yaptığım tek şey, fazlalıkları atmaktı. Fazlalıkları atınca, ortaya bu güzel heykel çıktı.

İlgili Yazı: Erkeklerin Hoşlanma Belirtilerini Öğrenin Yol Haritanızı Erken Çizin

Şimdi, olaya, erkekleri elde etme sanatı açısından yaklaşırsak, bu anekdottan onlarca anlam çıkarabiliriz. Ben, erkekleri elde etme sanatı ile çok yakından ilgisi olan şu anlamı dikkatine sunmak isterim:

  • Her kadın, içindeki muazzam potansiyelin farkına vardıktan sonra, heykeltıraşın yaptığı gibi, karşısındaki erkeği, elinde evirip çevirerek onu kendine aşık ve hayran olacak bir dönüşüme uğratabilir. Evet, maalesef kadınların çoğu, kendi içlerinde taşıdıkları ve ufak birkaç taktik ile meydana çıkarabilecekleri özel bir yetenekten, erkekleri elde etme sanatından mahrum yaşıyor.

Oysaki, bu yeti ve bu potansiyel, tüm kadınlara doğuştan armağan edilen bir sırdır. Yapılması gereken tek şey ise bu sırrı (erkekleri elde etme sanatını) ortaya sermekten ibaret olacaktır.

Peki, erkekleri elde etme sanatı nasıl ortaya çıkar veya çıkarılır?

  • Bu sorunun detayları ve tatmin edici ayrıntıları için bu sitede yazmış olduğum onlarca yazıya göz atabileceğin gibi her seferinde ısrarla “her kadın bu mükemmel rehberi mutlaka okumalı” dediğim ve aşağıya indirme linkini aldığım eseri de okuyabilirsin. Karar senin! Ya içindeki muazzam potansiyelin ortaya çıkarılması ve erkekleri elde etme sanatını elde etmek veya ömür boyunca erkekler nazarında sıradan ve sürüden bir kadın olarak yaşamayı göze almak?

Dediğim gibi, karar senin sevgili hemcinsim! Sağlıcakla kal…

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir