Erkekler Ne İster, Erkeklerin 8 Sırrını Keşfet!

Sen de Erkeklerin 8 Sırrını Keşfet ve Erkeklerin Ne İstediğini Öğren

Herkes bilir ki erkekler ne ister, sorusu kadınlar için oldukça önemli bir konuma sahiptir, çünkü bu soru, erkeklerin gizemini ortaya dökmeye çalışan kadınlar için son derece hayati bir önem arz eder. Fakat şu da bir gerçektir ki kadınların birçoğu, erkekler ne ister, sorusunun tutarlı ve işlevsel cevaplarından mahrum bir şekilde yaşar.

Peki, ne ister erkekler bu hayattan ve kadınlardan? İşte sana, yazı boyunca erkeklerin arzu ettiği şeylere yönelik 8 önemli madde. Bu maddelerin her biri, sana erkekleri etkileme sanatının ipuçlarını sunacak:

Erkekler Ne İster? 1. Sırrı Keşfet

  • 1- Karanlığa küfretme!

Erkekler, karanlığa küfreden kadınları istemez; bilakis bu tür kadınlardan olabildiğince uzak durmaya gayret sarf ederler. Ve maalesef kadınların çoğu, karanlığa küfretmeyi adet haline getirmiştir.

Peki, nedir karanlığa küfretmek?

Karanlığa küfretmek, kadının çözüm üretmek yerine problem yaratması anlamına gelir ve Konfüçyüs’ün şu sözüne dayanır:

“Karanlığa küfredeceğine kalk bir mum da sen yak.”

Evet, gerçekten de erkekler ne ister, sorusuyla ilgili en güzel yanıtlardan biri, mum yakan kadınları ister, cevabıdır.

Erkekler Ne İster? 2. Sırra Vakıf Ol

  • 2- Bütün esrarını ortaya dökme.

Esrar perdesi, bir kadının en büyük silahı sayılır ve erkeklerin istediği kadın tipi de az çok gizemli kadınlardır.

Bütün gizemini ve sırlarını ilk görüşmede ortaya vuran bir kadın, hayatı boyunca erkekler ne ister, diye sormaya mahkum olacaktır; zira erkeklerin “gizem taraftarı” oldukları, çok açık bir gerçektir. O halde, gizemini koruyarak erkeklerin ilgisini üzerine çekmeyi başarmalısın. Bırak, bulmacayı erkekler çözsünler ve bir şeyler keşfetmenin hazzını yaşasınlar.

Erkekler Ne İster? 3. İsteğe Hitap Et

  • 3- Merak duygusunu canlı tut.

Merak duygusu, insanın en güçlü hislerinden biridir ve bu duygu neredeyse yaşama içgüdüsü kadar önemli ve değerlidir; hele ki bir erkek için merak duygusu vazgeçilmez bir histir.

Tabi konu, kadınlarla ilgili meraklı hususlar ise, bu duygunun sonuna kadar kullanılması şarttır. Emin ol, erkekler ne ister, sorusunun en güzel cevaplarından biri de şudur:

“Erkekler, merak duygusunu tahrik eden kadınları ister ve arzular.”

Öyleyse erkeğin bu isteğine karşı çıkma ve onu, ona ver.

Gelelim bu işi nasıl yapacağına?

Değerli hemcinsim, yapacağın şey çok basit aslında; şöyle ki: Erkeğe kendinle ilgili bir sır vereceğini vaad edip onu elinden geldiğince fazla bekletmelisin. Bu sayede, sen açıklama yapıncaya kadar onun zihni seninle meşgul olacak ve bulmacayı çözmek için çaba harcayacaktır.

İlgili Yazı: Adet Kanı Büyüsü Yaptıracaklar Çok Dikkatli Olmalı!

Erkekler Ne İster? Farklı Sürprizler Yap!

  • 4- Sürpriz yap.

Bu madde de, erkekler ne ister, sorusuna harika bir cevap sayılır; çünkü erkekler kendisine sürpriz yapan kadınları el üstünde tutar ve her alanda savunup destekler.

Sevgili hemcinsim, erkekler tabiatları itibarıyla farklı şeylere meyilli ve eğilimlidirler. Bu sebeple de monoton ve alelade şeylerin dışına çıkıp yeni olaylara şahit olmak isterler.

Biz, erkeklerin kadim zamanlarda avcılık yaptıklarını ve bu dönemlerde yeni avlar bulmayı arzu ettiklerini biliyoruz.

İşte ta o zamanlardan beri, erkekler, yeni şeyler keşfetmeyi isterler. Senin ona yapacağın sürprizler, erkeğin bu kadim duygusuna hitap edip onu onore edecektir.

Erkekler Ne İster? Tabi ki Denge!

  • 5- Denge siyaseti kur.

Çevrendeki kadınların bir kısmının oldukça otoriter olduğunu ve fakat bir kısmının da çok sünepe ve etkisiz olduğunu görmüşsündür.

Bilmelisin ki, bir erkek ne dominant ve baskıcı kadınları ne de etkisiz ve silik kadınları ister. Erkekler, denge siyasetini iyi kuran ve kendisini mükemmel bir şekilde idare eden kadınları ister ve onların peşinden koşar.

Ben, denge siyasetine “denetimli serbestlik” adını veriyorum ve bu taktiği, erkekler ne ister, diyenlere şiddetle öneriyorum.

Dostum, erkeğin yaşam alanına aşırı derecede müdahale eden ve bu şekilde erkeği sıkboğaz edip ona nefes aldırmayan bir kadın, erkekler için makbul olmadığı gibi, erkeğin her arzusuna kolayca boyun eğen ve her isteğini tereddütsüz gerçekleştiren bir kadın da makbul değildir.

İşte bu yüzden, kadınlara altını çizerek denge siyasetini salık veriyorum. Evet, erkekler, denge siyaseti güden kadınları ister.

Erkekler Ne İster? Onore Eden Kadın Ol!

  • 6- Yaralayıcı dilden vazgeç.

Kadınların çoğu, erkeklere karşı nasıl bir üslup kullanacağını bilemez ve en nihayetinde dilinin kurbanı olur maalesef. Oysaki erkekler, yargılayıcı ve mahkum edici bir üslup yerine takdir ve onore edici bir dil kullanılmasını isterler haklı olarak.

Bilirsin, erkekler onurlarına çok düşkün varlıklardır ve bu yüzden, kendisini takdir edici bir dil kullanan kadınları, hayatlarının odak noktasına yerleştirirler.

Tabi, burada da dengeyi korumak gerekir; çünkü sınırsız bir takdir de sürekli yaralayıcı kelimeler kullanmak gibi zarar verecektir erkeğe. Ve hiçbir erkek, kendisine zarar veren bir kadının birlikteliğini tercih etmez.

Evet, denge siyaseti burada da devreye giriyor; tabi burada asıl devreye giren şey, üslup güzelliği ve dili etkili bir şekilde kullanma yeteneğidir.

Benim ısrarla vurgu yaptığım bir nokta var: Hayatta ilk öğrenilmesi gereken dil tatlı dildir; çünkü tatlı dil insanı “Dilim seni, dilim seni, dilim dilim dilem seni!” demekten kurtarır.

Bu bağlamda, erkekler ne ister, diyenlerin hepsi işe tatlı dille başlamak zorundadır. Tatlı dilin cezbedici tarafını gören erkekler, kadınların pervanesi olmaya adaydır çünkü.

Erkekler Ne İster? Çaçeron Kadın Olmamalısın.

  • 7- Biraz çeneni tut.

Sevgili hemcinsim, çok konuşmak erkeğin gözündeki itibarını yitirmene yol açmaz sadece; aynı zamanda gizemini korumana da engel olur.

Toplumda, zaten çok konuşan kadınlara karşı muazzam bir tepki mekanizması oluştuğu için haliyle erkekler de “kafa ütüleyen” kadınlardan uzak durur. Yani, erkekler ne ister, diyorsan eğer, çok konuşmayı bırakıp gizemini korumaya odaklanmak zorundasın.

Bir önceki paragrafta dile getirdiğim gibi çok konuşmak, kadının bütün gizemine ve esrarlı taraflarına bir sünger çeker ve bu tip kadınlar erkeğin nazarında tüm cazibesini kaybeder.

Erkekler Ne İster? Biraz da Algıla

  • 8- Algıla ve elinden kaçırma.

Erkeklerin sert ve anlayışsız göründüğüne bakma; o sert görünümün altında yatan çocuk duyarlılığına odaklan. Çünkü bu çocuk duyarlılığını yakalayan ve ona seslenen kadınlar, erkekler ne ister, sorusunun cevabını bulmuş sayılır.

Her erkek, aslında annesinden şefkat ve ilgi bekleyen bir çocuk gibidir ve her erkek, hayatının her aşamasında kendisini teselli edecek bir anne yüreğine muhtaçtır.

Sana anne rolünü oyna, demiyorum elbette ki; ancak annenin algılama ve yargılamama özelliğine sahip olman gerektiğini de vurgulamak zorundayım. Zira erkekler anlaşılmaya ve içini dökmeye muhtaç olan yaratıklardır ve erkeklerin en çok istediği şey, bir kadın şefkati ve duyarlılığıdır.

Hani şair:

“Ne olurdu bir kadın elleri avucumda
Bahsetse yaşamanın tadından başucumda.”

diyor ya, aynen öyle.

Dostum, sana erkekler ne ister, sorusu bağlamında bazı önemli taktikler sunmaya çalıştım. Şayet daha fazlasını istersen şu siteyi mutlaka incelemelisin:

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir