İçeriğe geç
Anasayfa » Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, 8 Harika Detay

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, 8 Harika Detay

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır tabi ki hanım hanımcık olanlardan…

Erkeklerin ilk tanıdıkları kadınlar (anneleri, teyzeleri, ablaları vs.) hanım hanımcık davranan kişilerdir. Çünkü bu kadınlar aile içinde kendilerine biçilen görevleri yerine getirirken böyle davranmak zorundadır. Ancak aşk yaşamında istediğini elde eden kadınlar çok daha farklı davrananlardır.

Erkekler bilinçaltında yerleşmiş olan kadın tipinden daha farklı davranan bir kadınla karşılaştıklarında büyük şaşkınlık yaşarlar. Özellikle çılgın davranışlar sergileyen kadınlar erkeklerin hemen dikkatini çeker. 

Bazı kaynaklarda erkeklerin “annelerine benzeyen” kadınlara daha kolay aşık oldukları ifade edilmektedir. Bu kesinlikle doğru bir tespit değildir. Aksine son yıllarda yapılan pek çok ankette erkeklerin daha çok “annelerinden farklı davranan” kadınlara ilgi duydukları ortaya çıkmıştır.

İşte bu sebepten hareketle erkeği etkilemek isteyen bir kadın alışılmış davranış kalıplarını aşmalı ve erkeğe renkli bir dünyanın kapılarını açmalıdır. Erkek, kadının kendisine farklı deneyimler sunacağını düşünmeli ve onunla ilginç çılgınlıklar yapabileceğini düşünmelidir.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler kıskançtır fakat kadının kendisini kıskanmasını istemez

Kadınlar arasında “Seven erkek kıskanır.” görüşü yaygındır. Bu görüş gerçekten de doğrudur. Aşık erkekler sevdikleri kadını kesinlikle kıskanır. Çoğu zaman bunu saklama gereği bile duymazlar ve canlarının sıkıldığını açıkça gösterirler. 

Ancak erkekler sevdikleri kadının kendilerini kıskanmasını istemezler. Erkeklerin gözünde kıskanan kadın “zayıf, güçsüz ve takıntılı”dır. Bu nedenle erkekler kıskançlığı kadına yakıştırmazlar. Aslında kıskançlığa bu şekilde tepki vermelerinin sebebi “özgürlüklerinin kısıtlanmış olduğunu” düşünmeleridir. 

Kadınların sevdikleri erkekleri kıskanmaları kadar doğal bir şey yoktur. Ancak bunu açıkça göstermek yerine içsel olarak yaşamak daha mantıklı olacaktır. Erkeğin geniş bir özgürlük alanı içinde aşık ettirilmesi gerekir. Çünkü kendisini özgür hissederek aşk yaşayan erkeklerin sevdikleri kadına bağlılıkları daha kalıcı olmaktadır.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler cinsel paylaşıma açık kadınlardan hoşlanıyor

Kadınların aşka bakışları duygusal boyutla başlar. Cinsel keşifler ise daha sonra yavaş yavaş ortaya çıkar. Hatta pek çok kadın cinsellik ile aşkın farklı boyutlar olduğunu düşünür. Oysaki erkeklerde cinsellik ile aşk birbiriyle yakından ilişkili kavramlardır.

Erkekler cinsel yönden kendisine uyum sağlayacak kadınlardan hoşlanır. Bu konuda ilk adımı atma konusunda cesur davranan kadınlardan ise güçlü biçimde etkilenirler. 

Bir kadın flört ettiği erkekle cinsel birliktelik yaşamaktan sürekli kaçınırsa bir süre sonra erkeğin ilgisini kaybeder. Çünkü cinsellik, aşk yaşamında erkek için güçlü bir motivasyon kaynağıdır.

Erkek sizinle ilgili her şeyi bilmek zorunda değil!

Gizemli kadınlar erkekleri her zaman daha çok çeker. Erkek gizemli kadının tüm sırlarını çözmek için içinde büyük bir arzu duyar. 

Erkeğe kendinizle ilgili her şeyi söylemeyin. Bırakın geçmişiniz ve zevk anlayışınız hakkında erkek merak duysun. Erkek merakını gidermek için sizi araştıracak ve hakkınızda yeni bilgiler öğrendikçe aşkı da güçlenecektir.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Dış görünüş önemli fakat güzel kokular daha da önemli…

Erkeklerde görsellik oldukça önemlidir. Bu nedenle bakımlı ve şık kadınlar her zaman ilgilerini çeker. Birlikte oldukları kadın ortalamadan güzelse bundan gurur duyarlar. Açıkça belli etmeseler de kadının bakımlı olmasını isterler.

Erkekler ortama göre farklı kıyafetler giyinmeyi bilen kadınlardan hoşlanır. Çünkü her ortamda kadının farklı bir görüntü ile karşısına çıkacağını ve kendisini şaşırtacağını bilir. Bu yüzden erkekle yürüyüşe çıkarken giyeceğiniz kıyafetlerle akşam yemeğine çıkarken giyeceğiniz kıyafetler farklı olmalıdır.

Erkekler bakımlı saçlar ile bakımlı tırnaklara da çok dikkat etmektedir. Kadının ellerinin durumu da hemen erkeğin gözüne çarpar.

Ayrıca erkekler kadının kullandığı cüzdan, ayna, telefon, anahtarlık gibi küçük eşyaların da güzel ve temiz olmasına dikkat eder. 

Sıraladığımız bu görsel detayların yanı sıra güzel kokuların da erkekleri etkileme konusuna çok önemli olduğunu belirtmek gerekir. Erkeklerin beyninde koku alma duyusu ile zevk alma duyusu aynı bölgededir. Bu nedenle erkeklerin duydukları güzel kokular onları derinden etkiler. 

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkeklerin ailesine ve arkadaşlarına değer verdiğinizi gösterin ama…

Erkekler aşık oldukları kadın ile sevdikleri insanlar arasında bir tercih yapmak istemezler. Sevdikleri kadın ile aile fertlerinin ve arkadaşlarının iyi anlaşmasını isterler. Bu konuda ilk başlarda tedirgin olurlar. Çünkü sevdikleri kadının nasıl bir tavır takınacağı konusunda şüpheleri vardır.

Erkekle güzel bir aşk yaşamak isteyen kadın bu konuda erkeği rahatlatmalıdır. Erkeğin sevdiği insanlarla samimi ilişkiler kurmak ve kendisini “yabancı biri gibi göstermemek” oldukça etkili olacaktır.

Ancak ifade edilen bu hoşgörü ve samimiyet erkeğin eski kız arkadaşları için geçerli değildir. Bu konuda çok daha katı olmak şarttır. Erkeğin eski sevgilileri ile samimi olmak zorunda olmadığınızı net bir şekilde gösterin. Bu durum erkeği ne kadar sevdiğinizi gösterecek ve erkek aynı şekilde size karşılık vermek zorunda kalacaktır. Ancak bu tavrı aşırı abartmanın ve kıskançlık krizleri gibi sunmanın da ters tepebileceğini ifade etmekte fayda vardır.

Erkekler cimri kadınlara bayılıyor

Erkekler kadınların alışveriş delisi olduğunu söyleyerek savurgan olmalarından şikayet ederler. Buna karşın kendilerinin tutumlu olduğunu iddia ederler. 

Halbuki erkekler tutumlu falan değildir, onlar kelimenin tam manasıyla “cimri”dir. Flörtün ilk dönemlerinde cimriliklerini özenle saklasalar da zaman geçtikçe asıl tutumları ortaya çıkar.

Erkeklerin cimriliği tedbirli olmalarından kaynaklanır. Çünkü erkek kendisinin ve sevdiklerinin ileride zor durumda kalmasını istemez. Yani erkeğin cimri davranışlarının altında aslında mantıklı gerekçeler vardır. Ancak bu davranışları mantıklı bir temele dayansa bile çoğu zaman can sıkıcıdır.

Erkeklerin cimriliğini aşk hayatında olumlu bir araç olarak kullanmak mümkündür. Kadın tutumlu olduğunu erkeğe gösterirse büyük hayranlık kazanır. Özellikle kadının bazı eşyaların fiyatını bilip karşılaştırması erkeklerin çok hoşuna gider. 

Hediye alışverişlerinde de erkeğe pahalı hediyelere önem vermediğinizi söylemeniz ve asıl önemli olanın karşılıklı sevgi olduğunu belirtmeniz çok işe yarayacaktır. Ancak bu durum özel günlerde erkekten tektaş yüzük beklediğinizi ima etmenize de engel değildir.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aşk yaşamında erkeklere karşı kurnaz davranmak zorundasınız!

Aşk yaşamında samimiyet ve sadakat önemlidir. Bu güzel özellikler sadece erkeğe hoş görünmek için değil kadının kendisini iyi hissetmesi için de gereklidir. 

Ancak aşk hayatının çok karmaşık ve renkli bir alan olduğunu da bilmek gerekir. Bu alan saf kadınların mutluluğu kolayca elde edecekleri bir duygusal paylaşım değildir. Aşkta mutluluğu yakalamak isteyen bir kadın kurnaz olmayı bilmeli, her ayrıntıyı görebilmeli ve en önemlisi de aşk konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir