Erkekler Nasıl Azdırılır, Bu Taktiklerle Yatak Odanız Aşk Yuvası Olacak

Yataktaki birlikteliğe varmadan önce erkekler nasıl azdırılır?

Erkeği baştan çıkarma yolunda yatağa ulaşmak bir dönüm noktasıdır. Ancak erkekle aynı yatağı paylaşmaya gelene kadar yapılması gereken bir dizi şey vardır. Çünkü erkekler azmaya oldukça meyilli olmalarına rağmen son derece “korkak”tırlar.

Kadının yapması gereken şey öncelikle erkeğin bu korkusunu gidermek ve ona “azgın ve cesur” bir kimlik kazandırmak olmalıdır. Peki bu kimliği kazandırmak ve erkeği yatak odası arkadaşı yapmak için neler yapılmalıdır? İşte madde madde cevaplar:

Sözcüklerin haz ve tutku yüklü olsun

Erkekle imalı biçimde konuşmak ve cinsel çağrışımlı ifadeler kullanmak erkeği müthiş biçimde azdırmaktadır. Çünkü erkekler kadınların argodan uzak ve cinsel içerikli konuşmalara yabancı olduklarını zannederler. Kadınlardan seksi cümleler duyduklarında tutkuları onları harekete geçmek için deyim yerindeyse kamçılamaktadır.

Bakışlarını farklı yerlere kaydır

Bakışların cezp edici özelliğinden faydalanmak erkeği azdırma konusunda oldukça etkilidir. Ancak sadece bakışları gözlere odaklamamak gerekir. Bazen bakışları erkeğin dudaklarına ve göğüs kısmına kaydırmak erkeğin arzularını tetikler. Tabi kadın çok daha çılgınca davranıp bakışlarını “o yere” de dikebilir. Ancak bu cesur bakış çok uzun sürmemelidir. Çünkü kadının erkekten çok daha azgın görünmesi erkeklerin çoğunu tedirgin edebilmektedir.

Sana dokunmasına izin ver ve sen de ona hafifçe dokunmaktan çekinme

Erkekler hoşlandıkları kadınların kollarına ya da sırtlarına dokunmaktan müthiş haz alırlar. Ancak pek çok kadın sosyal ortamda kendilerine dokunulmasından hoşlanmaz. Çünkü kadınların kafalarında “dokunmak için yatak odasında olma”nın şart olduğu gibi yanlış bir algı vardır.

Halbuki insanları yatak odasına kadar götüren ön provalar bu hafif dokunuşlardır. O halde erkeğin hafifçe dokunmasına izin vermek ve bazen erkeğin omzuna yaslanmak, elini tutmak gibi hafif dokunuşlarla erkeğe kendini “tanıtmak”gerekmektedir.

Ona görsel bir ziyafet sun!

Erkekler dekolteden müthiş hoşlanmaktadır. Gerçi kimi erkekler cesur dekolteler giyinmiş bir kadınla dışarıya çıkmaktan sıkılmaktadır. Ancak aynı masada otururken bir erkeğin en fazla hoşuna giden şey hiç şüphesiz ki kadının gerdanını ve göğüs çatalını izlemektir. Yapılan pek çok araştırmada erkeklerin bacak dekoltesinden hoşlanmadığı ancak sırt dekoltesi karşısında çok zayıf oldukları tespit edilmiştir.

Deneyimli kadının karşı konulamazlığı

Erkekler deneyimli kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanmaktadır. Erkekler utangaç ve bilgisiz bir kadın ile yaşanacak her türlü birlikteliğin riskli olacağını düşünürler. Çünkü erkek, zevk alarak mutlu olmak istemektedir. Bu konuda en büyük şansın da deneyimli bir kadınla “zirveler”e ulaşmak olduğuna inanmaktadır.

İşte bu nedenle kadın, “aşkın her türlüsü” için çok geniş araştırmalar yaptığını veya yaşamda pek çok deneyim edindiğini erkeğe vurgulamalıdır. Kendisini bu şekilde tanıtan kadın, erkeği peşinen azdırmış demektir.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Yatakta erkekler nasıl azdırılır?

Erkeklerin yatakta birer “kaplan”a dönüştükleri ve vahşice önüne gelen her şeyi parçaladıkları “maalesef” doğru bir tespit değildir. Erkeklerin çoğu tıpkı sosyal ortamda oldukları gibi yatakta da “kuzu kuzu” muhataplarının (kadının) ne yapacağını beklemektedir. Yani yatakta da “anne olan, öğretmen olan, rehber olan” her zamanki gibi kadındır.

İşte bu nedenle yatakta erkeklerin nasıl azdırılacağını bilmek gerekir. Uygun taktikler bilinirse “kuzu” gerçekten de “kaplan”a dönüştürülebilir. İşte erkeği azdıracak o taktikler:

Kısa komutlar ver ve ona özgüven aşıla!

Erkekler, yatakta kadının susması halinde tedirgin olmaya başlarlar. Çünkü akıllarına sürekli “Acaba nasıl hissediyor, yeterince iyi miyim, haz alıyor mu?..” gibi sorular gelir.

Kadın, “Çok güzel, devam et, süpersin…” gibi kısa komutlarla erkeği teşvik edip özgüvenini artırabilir. Bu sözleri duyan erkek gücüne güç katacak ve çok daha uzun süreli performanslara imza atacaktır.

Sana sokulur sokulmaz kokun başını döndürsün

Kadının süründüğü kokular, cinsel gücü artırıcı haplardan bile daha etkilidir. Çünkü koku duyusu ile cinsel hormonlar arasında çok sıkı bir bağ vardır. Pek çok erkek sevişme sırasında duydukları kokuyu yıllar sonra bile hatırlamaktadır. O yüzden sevişme sırasında kadın mutlaka kokusunu sürünmüş olmalıdır.

Farklı deneyimlere açık olmak

Seks yaşamı kültürden kültüre ve çağdan çağa değişmektedir. Ayrıca her insanın cinsel dünyası da birbiriden farklıdır. Bunu bilen kadın yeni deneyimlere açık olmalıdır. “Ben böyle bir şeyi asla yapmam” dememeli ve sağlığa zarar verecek uygulamalar dışındaki her türlü fanteziye karşı önyargısız yaklaşmalıdır.

Aynı şekilde kadın sahip olduğu deneyimleri erkekle paylaşmalı ve erkeğe yeni dünyaların kapısını açmalıdır.

Nefesini bir anda tüketme!

Cinselliği zamana yayma ve seksi bir oldu bittiye getirmemek erkeği müthiş derecede azdırmaktadır. Özellikle Asyalı kültürlerde ve tabi ki Anadolu’da seks yaşamını kısa bir süreliğine yaşama ve birkaç dakika içinde “görevini yerine getirme” anlayışı vardır.

Halbuki bu anlayış, zevkin en büyük düşmanıdır. Takip edilmesi gereken metot “Dur-dinlen-tekrar devam et” olmalıdır. Bu taktiğin zevkini alan erkek artık sevişmek için “kısa zamanları kovalama” telaşından vazgeçecek ve “uzun gecelerin planlayıcısı” olacaktır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir