Erkekler Nasıl Aşık Olur, Bu Tüyolarla Hedefinize Ulaşabilirsiniz

Erkekler de en az kadınlar kadar övgüden hoşlanır

Erkeklere yerinde ve zamanında yapılmış bir iltifat onun kalbine dokunmanın etkili bir aracıdır. Ancak erkekler doğrudan yapılan övgüler yerine dolaylı övgülerden hoşlanır. Bunu çok basit bir teknikle yapmak mümkündür. Bu teknik erkeğin şahsını değil yaptığı güzel işleri övmek şeklindedir.

Erkekler kendilerini bütün yönleri ile açık açık gösteren kadınlardansa gizemli kadınlara daha çok ilgi duymaktadır

Erkek için aşk gizemdir. Gizemli olmayan bir karakterin erkeğin ilgisini çekmesi çok zordur.

Kadınlar kendilerini tanıtırken aceleci davranmamalı ve her zaman “söylenmemiş bir şeyler” bırakmalıdır.

Erkeklerin aşk konusundaki tercihleri çoğunlukla ilk izlenime dayanır

Yani ilk karşılaşılan anda kadının durumu nasılsa bu çok uzun süre erkeğin zihninde silinemez bir görüntü olarak kalır. Erkekler işte kafalarındaki bu ilk izlenimi değerlendirerek aşık olur. Bu nedenle kadınlar daima bakımlı ve şık olmaya özen göstermelidir.

Erkekler hoşsohbet kadınlara aşık olmaktadır

Eğer bir erkek bir kadına “Sohbetin güzelmiş.” diyorsa aslında söylemek istediği şey “ Sen tam da aşık olunacak kadınsın.” cümlesidir.

Erkekler bir kadından “hayır” sözcüğünü duyduklarında bu onlar üzerinde “evet” cümlesinden daha çok fazla etki eder 

Erkekler iradesi olan kadınlara hayranlıkla bakmaktadır. Tabi her konuda hayır diyen uzlaşmadan uzak kadınlardan bahsetmiyoruz. Fakat bir kadın şahsiyet sahibi olduğunu göstermek istiyorsa yeri geldiğinde “hayır” demeyi de bilmelidir. Bu biçimde hareket eden kadınlar erkeklerin ilgi odağı haline gelirler.

Erkekler kendilerini gülümseten kadınlara aşık olmaktadır

Mizah, kadın- erkek ilişkilerinde kilit rolü olan unsurlardan biridir. Çünkü biz kiminle ağlayıp kiminle gülebiliyorsak ona bağlanırız.

Erkekler özgüven sahibi kadınlara aşık olurlar

Özgüven sahibi bir kadın erkeğin özgürlüğüne göz dikmez. Ona sınırsız bir özgürlük bahşeder. Denetim ve takip gibi kadını küçük düşürecek eylemler yapmaz. Sadece kendi varlığını gösterir ve erkeği sıkacak hiçbir hareket yapmaz. İşte aşk ilişkilerinde en fazla şanslı olan kadınlar bu biçimde erkeğe özgürlüğünü verip kendine bağlayan kadınlardır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Etkileyen Sözler

Çantada keklik olmayan bir kadına aşık olunur

Aşk biraz da zor olanı takip etmektir. Kolay ulaşılabilen aşklar,  genellikle yaz aşklarıdır ve onlar da sadece mevsimliktir. Yazlıklarda oturanlar evlerine döndükleri zaman bu aşk da biter. Fakat erkeğin uğraşıp didindiği ve uğruna emek verdiği aşklar çok daha uzun ömürlüdür.

Erkekler bir kadının zekasından çok fazla etkilenmektedir

Kadınlar zekalarını gösterme fırsatı bulduklarında bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalıdır.

Aynı şey yetenekler için de geçerlidir. Erkekler özel yetenekleri olan kadınlara çok daha fazla itibar gösterirler. Eğer zeka ve yetenek gerektiren bir uğraşta erkek alt edilebilirse erkeğin hayranlığı bir kat daha artmaktadır.

Erkekler “yaramaz kadınlar”dan hoşlanırlar

Yaramaz kadın dediğimiz kişiler “davranışları kestirilemeyen” ve “her an çılgınlık yapabilecek kadınlar”dır.

Erkekler bu tarz kadınların yanında eğlenip güzel zaman geçirdikleri için onlardan uzak oldukları vakitlerde de sürekli bu kadınların “yaramazlıklarını” düşünürler.

Erkekler için aşık olunacak kadınlar kendilerine has tarzı olan kadınlardır 

Başkasına benzemeyen özgün karakterli kadınlar her zaman ilgi odağı olurlar. Bunun sebebi kadınların çoğunun benzer davranışlar sergilemesidir.

Hayatta “imzasını bırakan” bir kadın olmak erkekleri adeta büyüler. Çünkü farklı olan her şey ilgi çekicidir ve keşfedilmeye layıktır.

Erkekler tutkularını saklamayan kadınlara aşık olur

Bir kadın açıkça ya da ima yoluyla erkeğe tutkularını hissettirirse erkeği çok fazla heyecanlandırır.

Erkeği heyecanlandıran durum kadının tutkuları içinde bir yer edinip edinemeyeceği ile ilgilidir. Tutkulu kadın söz konusu olduğunda erkekler kafalarında yüzlerce farklı senaryo oluştururlar ve bu senaryoların kahramanı her  zaman kadındır.

Erkeğe kendisini göstermesi için fırsat veren kadınlara aşık olunmaktadır

Erkek centilmenlik gösterisi yapmak isterse ya da hediye ile kadını şımartmayı arzularsa kadın buna ses çıkarmamalıdır.

Bazı kadınlar durumu biraz daha ileriye götürerek erkeğin “korumacı bir erkek” olmasını sağlarlar. Kadını koruyup kollamaya başlayan erkek bir süre sonra sorumluluk duygusunun da verdiği alışkanlıkla aşık olmaktadır.

Bir kadının en güzel hali doğal davrandığı vakitlerdir

Kadının doğal hali belki de doğadaki en estetik varlıktır. Kadınlar bunu bilerek sahte maskeler takmak yerine bizzat kendileri olmayı denemelidir.

Erkeklerde sanki yapmacık hareketler ile doğal davranışları ayıran bir sensör vardır. Erkekler doğal davranan kadınlara “gerçek kadın” gözü ile bakar ve onlarla ilgili çok daha ciddi planlamalar içine girerler.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir