Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder 15 Farklı Detay

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder

Bakışlarıyla erkek sevdiğini nasıl belli eder?

Aşık erkeklerin hoşlandıkları kadınlara bakış süresi normal bakışma süresinden biraz daha uzundur. Sosyal hayatta iki insan arasındaki bakışma süresi ortalama 2-3 saniyedir. Ancak hoşlanan erkeğin sevdiği kadına bakışı 4-5 saniye sürmektedir.

Ayrıca hoşlanan erkeklerin arzuladıkları kadına bakarken göz bebeklerinin fark edilir düzeyde büyüdüğü de gözlemlenmiştir.

Samimi gülümseme ile erkek sevdiğini nasıl belli eder

Aşık erkeğin en belirleyici özelliklerinden birisi de sahici bir gülümseme ile sevgilisine karşılık vermesidir.

İçten gülümsemeyi sahte gülücüklerden ayıran temel nokta ise gülme sırasında göz çevresinin de karışıp büzülmesidir. Yapmacık gülümsemede ise sadece ağız çevresindeki kaslar hareket eder, göz etrafındaki kaslarda bir hareketlenme olmaz.

Seven erkek sizi bütün benliğiyle dinler

Erkekler yalnızca çok fazla merak ettikleri şeyleri dinlerler. Ayrıca bir insana değer vermezlerse onu dinleme gereği de duymazlar. Erkek konuşmanızın belli yerlerinde açıklamalar yapmanızı istiyorsa, başı ile ya da sözleri ile sizi tasdik ediyorsa yani sizi canı gönülden dinliyorsa biliniz ki sizden hoşlanıyordur.

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder

Fikirlerinize değer verir, sizi onaylar

Eğer bir erkek kadından hoşlanıyorsa kadının ifade ettiği fikirler kendisine uygun değilse bile bunları ciddiye alır.

Bazı erkekler hoşlandıkları kadının görüşlerine değer vermekle birlikte yine de kendi fikirlerinde ısrar eder. Bazı erkekler ise hoşlandıkları kadın uğruna tüm fikirlerinden vazgeçebilmektedir.

Ellerin verdiği mesajlarla erkek sevdiğini nasıl belli eder

Eller duyguları doğrudan doğruya dışarıya yansıtan organlardır. Kişi ne kadar gayret ederse etsin ellerinin verdiği mesajı saklayamaz.

Erkekler hoşlandıkları kadınla birlikteyken avuç içleri genellikle hafif terli olur, normal zamanlardan daha fazla titreme görülür. Erkeklerin pek çoğu ellerinin yansıttığı bu heyecanı gizlemek için anahtarlık veya telefon taşır. Bu eşyaları otururken dahi elinden bırakmaz.

Hakkınızda bilgi edilmeye çalışan erkek…

Erkek hakkınızda daha fazla şey öğrenmek için size çeşitli sorular sorabilir veya başka şahıslardan bilgi toplamaya çalışabilir. Bu tarzda hakkınızda bilgi toplayan erkeklerin size gönüllerini çoktan kaptırdığını düşünebilirsiniz. Üstelik erkeklerin sizi detaylı şekilde araştırmaları ileriye dönük ciddi bir ilişki planladıklarını da göstermektedir.

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder

Size dokunma arzusu ile erkek sevdiğini nasıl belli eder

Erkekler hoşlandıkları kadınlara dokunmadan edemezler. Buradaki dokunma sadece cinsel içerikli arzu biçiminde algılanmamalıdır. Erkeklerin hoşlandıkları kadınlara karşı yoğun cinsel duygular besledikleri doğrudur. Ancak burada kastettiğimiz şey duygusal yakınlıktan kaynaklanan dokunma isteğidir.

Kadının ellerine, koluna veya sırtına dokunan erkek çok fazla sevdiği bir varlıkla yakınlık kurmak istemektedir. Yani sıradan masum dokunuşların erkeklerin duygusal dünyalarında çok derin anlamları vardır.

Konuşurken önünde eğilir

Seven erkekler hoşlandıkları kadınla konuştukları zaman farkında olmadan hafifçe öne doğru eğilirler. Uzmanlar bu eğilmeyi “değer verme ve yakından tanıma isteği duyma” duygularının belirtisi sayarlar.

Görüşmek için bahaneler bulur

Erkekler hoşlandıkları kadını devamlı görmek için akla hayale sığmayan bahaneler bulurlar. Bu bahanelerin çoğu anlamsızdır ve başka bir amacı gerçekleştirmek için uyduruldukları bellidir.

Eğer bir erkekle son zamanlarda daha sık karşılaşıyorsanız erkeğin bu karşılaşmaları önceden ayarlanmış olabileceğini hesaba katmalısınız. Tabi erkeğin sizi görmek için çeşitli sıkıntılar çektiğini de düşünüp size karşı samimi duygular beslediğini de kabul etmelisiniz.

Sizinle farklı bir ses tonuyla konuşur

Erkek aşık olduğu kadınla herkesle konuştuğundan daha farklı bir ses tonuyla konuşur. Çünkü ona herkesten farklı bir değer vermektedir.

Bazı erkekler hoşlandıkları kadınla konuşurken ses tonları daha gür ve canlı çıkar. Bazı erkekler ise sevdikleri kadınla konuşurken mümkün olduğu kadar alçak bir ses tonunu tercih eder. Ancak her iki tercih de aşk belirtisidir.

Erkeğin başkalarıyla ve sizinle konuşurken tercih ettiği ses tonlarını karşılaştırın. Eğer sizinle konuşurken herkesle konuştuğu gibi konuşuyorsa siz erkek için “sıradan bir kişi”siniz demektir. Ancak sizinle özel bir ses tonu ile konuşuyorsa bu durum sizi gerçekten de “özel bir insan” olarak algıladığını göstermektedir.

Aşık erkeklerin aileleri ve arkadaşları ile iletişim tarzları değişir

Bir erkek aşık olduktan sonra ailesi ve arkadaşları ile olan diyalogunda ciddi değişimler görülür. Erkek normal hayat düzenini bırakıp ya daha iyi ya da daha kötü bir karakter haline gelir.

Erkeklerde genel eğilim aşık olduktan sonra ailelerine ve arkadaşlarına karşı daha olumlu bir karakter olmaları yönündedir. Ancak bazı erkekler aksine bir tutum sergileyerek daha hırçın tavırlar sergilerler.

Giyim kuşamı ile erkek sevdiğini nasıl belli eder

Erkeklerin giyim tarzı kolay kolay değişmez. Çünkü erkekler zevklerine göre giyinmezler. Onların giyim tarzı tamamen alışkanlıklara dayanır. Bir erkek son zamanlarda giyim kuşamında değişikliğe gitmişse bu onun yoğun duygular yaşadığını göstermektedir.

Aşık erkek işinde daha dikkatsiz ve daha başarısız olur

Aşk duygusuna sahip olmak kadınların hayatında hareket ve başarı getirir. Erkeklerde ise durum tam tersidir. Bir erkek aşık olduktan sonra daha dikkatsiz, daha durağan ve daha başarısız olur.

Eski dönemlerde bununla ilgili olarak “Aşık olmak kadının ışığını daha da arttırır, erkeğin ise ışığını söndürür.” denmiştir ki bu son derece doğru bir tespittir.

Korumacı anlayışla hareket eden erkek sevdiğini nasıl belli eder

Erkekler aşık oldukları kadını dış dünyanın tüm tehlikelere karşı korumak isterler. Bu yüzden korumacı bir anlayışa yönelirler.

Erkekler bu özelliklerinden ötürü -az ya da çok- kıskançlık krizine girerler. Ayrıca bu korumacı özellik hoşlandıkları kadını yakından takip etmelerine de neden olur.

Kendisini size göstermek için elinden geleni yapar

Aşık erkekler hoşlandıkları kadın tarafından beğenilmek ve takdir edilmek isterler. Bu yüzden bütün olumlu özelliklerini kadına sunmak için büyük bir çaba gösterirler.

Yetenekler, başarılar, maddi güç, bedensel güç, hobiler ve dış görünüş birer gösteri aracı haline gelir. Erkek sahip olduğu tüm olumlu özellikleri kadının önüne sererek “Beni kabul et!” mesajı vermeye çalışmaktadır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir