Erkeği Yatakta Mutlu Etmenin Yollarını Öğren ve Aşkını Yeniden Alevlendir!

Ağzı bozuk kadın…

Erkekler yatakta kadının söylediği sözlerden müthiş derecede etkilenmektedir. Özellikle kadının argo sözcükler kullanmasından çok hoşlanan erkek bu durumu zevk almanın belirtisi saymaktadır.

Günlük hayatta erkekle aranızdaki diyalog ne kadar seviyeli olursa olsun yatakta her şeyi bir kenara bırakın ve ağzı bozuk bir kadının erkekleri çok daha güçlü biçimde etkilediğini unutmayın.

Erkeklerin yatakta en az argo sözcükler kadar hoşlandıkları diğer ifadeler ise övgü sözcükleridir. Yatakta erkeğe cinsellikte ne kadar iyi olduğunu ifade ederseniz bundan çok mutlu olacak ve performansı daha da artacaktır.

Sevişmek için gece yarısını beklemek zorunda değilsiniz

Toplumumuzda sevişme vakitleri olarak kabul edilen zaman dilimi gece yarılarıdır. Aslında bu vaktin kabul görülmesinin en önemli sebebi hayat şartlarıdır. Çünkü eski dönemlerde kadın ve erkek ancak el ayak çekildikten sonra bir araya gelebiliyordu. Ancak bilinmelidir ki gece yarıları bir erkeğin cinsel açıdan en verimsiz dönemidir.

Gün içinde yorulan erkek gece yarısını dinlenerek geçirmek ister. Eğer bu saatlerde kendisine sevişme talebi ile giderseniz sanki “bir görevi yerine getiriyormuş gibi” davranmaya başlar. Elbette ki bu tutum ilişkinin büyülü havasını bozar. Ayrıca erkeklerin hormon değerleri gece yarısı oldukça düşük seviyededir ve bu nedenle cinsel arzuları en alt düzeydedir.

Erkeklerin bu özelliklerinden haberdar olmak ve farklı sevişme zamanlarında birlikte olmaya gayret etmek size büyük avantaj sağlayacaktır. Erkeklerin performansının en yüksek olduğu iki zaman dilimi ise sabahın erken saatleri ile öğleden sonralarıdır.

Günümüzde Amerika ve Avrupa’da çiftlerin sevişme vakitleri daha çok bu saatlerdir. Siz de geleneksel kalıpları yıkın ve söz konusu 2 zaman diliminde erkekle mutlu birliktelikler yaşayın. Emin olun gece yarısındaki erkekten çok daha farklı bir kişiyle karşılaşacaksınız.

Arzuladıkları kadını izlemekten hoşlanırlar

Erkekler cinsel ilişkiden önce kadının soyunmasını ve ilişkiden sonra kadının giyinmesini izlemekten büyük zevk alır. Hatta ne kadar ateşli bir sevişme yaşarlarsa yaşasınlar aradan bir müddet geçtikten sonra her şeyi unuturlar ancak kadını izledikleri zamanları hafızalarının en sağlam köşesine kaydederler.

Kadının yatakta hangi iç çamaşırları giydiği, saçlarını nasıl topladığı ve zevk alma sırasında hangi hareketleri yaptığı da erkeklerin gözlemledikleri konular arasındadır. Eğer erkeğe güzel görüntüler izleme fırsatı verirseniz sizin yörüngenize kapılacak ve peşinizden hiçbir şekilde ayrılmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Nereye dokunacağını bil

Erkeklerin bedeni pek çok açıdan kadın vücudundan farklıdır. Bu farklılıkların en önemlisi ise zevk noktalarının azlığıdır. Kadınlarda pek çok zevk noktası vardır ve bu nedenle çok hızlı bir şekilde uyarılabilirler. Ancak erkeklerde doğru zevk noktasına dokunamazsınız karşınızdaki kişiyi motive etme şansınız çok zayıf olur.

Yatakta erkeği mutlu etmek isteyen bir kadın erkeğin zevk noktalarını bilmelidir. Penis bölgesi, göbek deliğinin alt kısmı, boynun yan tarafları, diz kapaklarının arkaları, sırtın alt bölgeleri ve avuç içleri erkeklerdeki önemli zevk noktalarıdır. Tabii bu zevk noktalarını bilmek yetmez, bir de farklı zevk noktalarına nasıl dokunulması gerektiğini de öğrenmek gerekir. Mesela erkekler penis bölgesine elle dokunulmasından hoşlanırken avuç içlerinin öpülmesinden zevk almaktadır.

Güzel kokular, afrodizyak etki gösterir

Güzel kokular erkeklerde afrodizyak etki yaratır. Kadının güzel bir parfüm kullanması erkeğin cinsel gücü artırıcı hap kullanmasından çok daha etkili olabilir.

Yapılan pek çok araştırmada erkeklerde koku alma duyusu ile cinsel arzuların yükselmesi arasında yakın ilişki tespit edilmiştir.

Yatağa girmeden önce güzel kokular sürünün ve erkeğin azgın bir karaktere bürünmesini zevkle izleyin.

Uzun sevişmek mi tutkulu sevişmek mi?

Biyolojik olarak erkekler kadınlar gibi uzun süre cinsel ilişkiyi sürdüremez. Çünkü erkeklerde erken boşalma ve sertleşme sorunları buna engeldir. Ancak erkek bu bedensel eksikliklerinin farkında olmasına rağmen sevişme suresinin mümkün olduğu kadar uzun olmasını arzular.

Erkeğin performansını artırmak ve uzun süre ilişkiye devam etmesini sağlamak için yapılması gereken en isabetli tercih ön sevişmeyi uzun tutmaktır. Eğer bir gece içinde birkaç defa birlikte olunacaksa her sevişme arasında kısa molalar vermek de çok faydalı olacaktır.

Ancak unutulmamalıdır ki uzun süre sevişmek ile tutkulu biçimde sevişmek arasında bir tercih yapılırsa hem kadınlar hem de erkekler tercihlerini tutkulu sevişmekten yola kullanacaklardır. Bu nedenle cinselliği mümkün olduğu kadar uzun tutmaya gayret etmekle birlikte tutkulu sevişmenin güzelliklerini de göz ardı etmemelisiniz.

Cinsellik konusunda yeterli bilgi sahibi olmak şart

Erkekler cinsel konularda bilgi edinmek için pek çok imkana sahiptir. Ancak kadınlar ne yazık ki bundan mahrumdur. Kadınların büyük bir kısmının cinsel konulardaki bilgisi sadece kulaktan dolma bilgilerle sınırlıdır. Halbuki unutulmaz bir aşk yaşamanın en önemli koşulu bu konuda yeterli bilgiye sahip olmaktır. Unutulmamalıdır ki aşk yaşamında da hayatın tüm alanlarında olduğu gibi “eğitim şart”tır.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir