Erkeği Baştan Çıkarma Taktikleri ile Onu Avcunuzun İçine Alın

Erkeği baştan çıkarmanın yollarına dair pratik bilgiler

Erkeği baştan çıkarmak isteyen bir kadını hem riskli hem de eğlenceli sürprizler beklemektedir. Çünkü karşısındaki kişi bir “erkek”tir. Erkek, davranışları kestirilemeyen ve yapılacak hareket karşısında neler hissedeceği çoğu zaman tahmin bile edilemeyen kişidir.

Erkeği baştan çıkarmak ile alakalı bir fıkra ile konuya giriş yapmak istiyoruz.

“Aynı tren kompartımanında seyahat eden Nuran Hanım, Sinan Bey ile biraz eğlenmek ister.

Gecenin ilerleyen bir vaktinde Sinan Bey’e seslenir:

Çok üşüdüm, acaba bana bir battaniye bulabilir misiniz?

Sinan Bey cevap verir:

Daha iyi bir fikrim var, evliymiş gibi yapsak daha iyi olmaz mı?

Nuran Hanım, aradığı eğlenceyi bulmanın sevinci ile kıkırdamaya başlar ve:

Neden olmasın, diye yanıt verir. Sonra da ekler:

Siz mi yanıma geleceksiniz yoksa ben mi yanınıza geleyim Sinan Bey?

Adam cevap verir:

Hiçbiri… Evli çiftlerin yaptığı gibi yapın ve gidin kendi battaniyenizi kendiniz getirin.”

Fıkranın verdiği mesaj gerçekten de doğrudur. Erkekler çoğu zaman baştan çıkarılmaya çalışıldıklarını anlamazlar. Bazıları ise durumu anlar ancak harekete geçmez. Yani erkeği baştan çıkarmaya çalışan kadının işi hiç de kolay değildir.

Size sunacağımız etkili maddelerle bu zor işi “kolay ve eğlendirici” hale getirmeye çalışacağız.

İşte erkekleri baştan çıkarmanın en etkili yolları:

Kalabalık bir ortamda iki defa göz göze gelmenin mucizesi

Erkeği baştan çıkarmanın en etkili yollarından birisi kalabalık bir ortamda onunla iki defa göz teması kurmaktır.

Toplantı, parti, düğün gibi onlarca insanın bir arada bulunduğu bir ortamda erkekle bakışarak onunla göz göze gelin. Bakışma süreniz normalden bir iki saniye daha uzun olsun. Tabi bu bakışmayı hafif bir gülücükle desteklerseniz çok daha etkili olursunuz.

Aradan birkaç dakika geçtikten sonra bu bakışmanın tesadüfi olmadığını yani bilerek ve arzulayarak onunla göz göze geldiğinizi vurgulamak üzere bir kez daha göz teması kurun. Burada amaç erkeği şüphelerden kurtarmaktır. İkinci kez kendisine bu biçimde bakılan erkek artık sizin niyetinizden kesinlikle haberdardır.

Peki iki defadan fazla göz göze gelmek niçin tavsiye edilmez?

Her şeyden önce iki bakışmadan fazlası erkeği tedirgin edecektir. Çünkü erkek çok fazla üzerine gidilmesi halinde hemen “kaçma” eğilimi içine girecektir. Ayrıca çok sık bakmak erkekte kadın hakkında “başka amaçlar” beslendiğine dair şüpheler yaratacaktır.

Suyla ilgili her şey erkeği baştan çıkarır

“Yüzmeyi çok severim, suda iken bütün sıkıntılarımı unuturum.”

“Duş almak benim için büyük bir zevk… Elimde olsa gün boyu küvetten çıkmam.”

“Yağmur o kadar şiddetliydi ki bütün elbiselerim sırılsıklam oldu, hemen eve gidip üstümü değiştirdim.”

Yukarıdaki cümlelere benzer cümleler erkekleri baştan çıkarmak için çok etkili olabilmektedir. Çünkü yapılan araştırmalara göre erkekler, “su” ile “çıplaklık” kavramlarını özdeşleştirmektedir. Yani siz su ile ilgili çok masumane bir cümle sarf etseniz dahi erkek onu çok farklı biçimlerde algılayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Beyaz gerdanın gül kokusu

Erkekleri baştan çıkarmak için ona görsel bir sunum yapmak ve bu sunumu güzel bir koku ile desteklemek gerekir.

Görsel sunum yapmanın en güzel yolu erkeği güzel bir dekoltenin büyüsü ile karşı kaşıya getirmektir. Erkeklerin zihninde uzun yıllar evirip çevirerek canlandırdıkları görüntüler genellikle kadınların dekoltelerine dair görüntülerdir.

Erkekler bacak dekoltesinden zannedildiği kadar etkilenmemektedir. Onların kalp atışlarını asıl hızlandıran güzellik göğüs dekoltesidir. Hele hele göğüs üzerinde ince ve zarif bir kolye varsa artık erkeğin bu güzellikle sarhoş olacağına kesin gözü ile bakılabilir.

Görselliği güzel bir koku ile tamamlamak ise etkiyi kat be kat artırır. Erkeklerin koku alma duyuları çok gelişmiştir. Bir erkek kadının parfümünün kokusunu daha ilk buluşmada ezberler. Eğer ikinci buluşmada parfüm değiştirilirse erkek bunu da fark edecektir. Erkeğin koku hassasiyetini bilen kadınlar koku seçimine özel bir itina gösterirler ki bu son derece doğru bir yaklaşımdır.

Gizemli bir kadının kendine güvenen tavrı

Erkekler gizemli kadınlar karşısında çok heyecanlanırlar. Çünkü kendilerini büyük bir serüvenin beklediği izlenimine kapılırlar. Hiçbir erkek her şeyini bildiği bir kadın karşısında heyecanlanmaz. Kadınlar bunu bilerek erkek için esrarlı yani gizemli olmaya gayret etmelidir.

Gizemli olmak için aslında çok şey yapmaya gerek yoktur. Sadece normal bir meseleyi bile erkek sorduğunda durumu geçiştirin ve bu konu üzerinde konuşmamayı tercih edin. Bazen de erkeklerin sorduğu kimi sorulara cevap vermeyin ve “Şimdilik bu soru cevapsız kalsın.” tarzında ifadeler kullanın. Erkek hakkınızda her tür bilgiye ulaşamadığını anladığında size “gizemli kadın” gözü ile bakmaya başlayacaktır.

Gizemli bir kadın, bu tavrını kendine güvenen yani özgüveni gelişmiş bir kadın edası ile tamamlamalıdır. Özgüven sahibi kadınlar erkeği baştan çıkarmak için daha başlangıçtan ciddi bir şansa sahiptir. Çünkü özgüven sahibi kadın için erkekler “Her şeyi yapabilecek bir kadın” tanımlaması yaparlar. Emin olun ki erkeğin fantezi dünyasında bu “her şey”in sınırı çok ama çok geniştir.

Sözcüklerin erkeği baştan çıkarıcı etkisi

Bir erkek pratik uygulamalardansa sözcükler üzerinden daha rahat baştan çıkarılabilir. Çünkü kelimeler sadece erkeğin kulağına ulaşmaz. Söylenen bir kelime erkeğin kafasına ve gönlüne tesir eder. Başkalarının söylediği olumlu ve olumsuz yargıların erkekleri bu kadar yoğun etkilemesinin sebebi budur.

Kadınlar için bir söz çoğu zaman sadece bir sözdür ve ötesi yoktur. Ancak erkekler için sözcükler ve yaşam aynı şeydir. Bunu bilen bir kadın kullandığı iç gıdıklayıcı kelimelerle erkeği baştan çıkarabilir. Hatta birkaç imalı cümle ve tahrik edici ifade ile erkek tutku sarhoşu haline bile getirilebilir.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir