Erkeği Aşık Etmenin Yollarını Bilenler Hedefi 12’den Vuruyor, Mutluluğu Yakalıyor!

Erkeği aşık etmenin yolları üzerine etkili taktikler

Kadınların en fazla merak ettiği konulardan biri olan erkeği aşık etmenin yolları üzerine ayrıntılı bir araştırma yaptık. Ulaştığımız bilgilerden bir kısmını 10 madde halinde sizlerle paylaşıyoruz.

Seçtiğimiz taktiklerin günlük yaşamda “uygulanabilir” ve “sonuç alıcı” olmasına özen gösterdik.

Keyifle okunacak bilgilendirici bir yazı olmasını temenni ederek maddelerimize geçiyoruz.

İşte erkeği aşık etmenin en etkili yolları

Kötü kankalar taktiği ya da diğer ismi ile Shakespeare taktiği

Ünlü İngiliz tiyatro yazarı Shakspeare’in kitaplarında sıkça değindiği bir taktiktir. Bu taktik çok basit bir uygulama olmasına rağmen olağanüstü etkiler gösteriyor.

Öncelikle kendiniz gibi kurnaz bir arkadaşınızla işbirliği yapıyorsunuz. Bu kurnaz arkadaşınız tavlamak istediğiniz erkekle sizin dedikodunuzu yapıyor. Sizin son zamanlarda biraz dalgın olduğunuzu ve özel yaşamla ilgili bir sorununuzun olabileceğini dile getiren kankanız erkeği de dedikodunun içine çekiyor. Sizi çekiştiriyor gibi görünürken aslında sizi alttan alta övüyor.

Bu taktikte erkekler başka bir şahıstan sizin hakkınızda “güzel şeyler” duydukları için size olan bakışları değişecek ve sizi “güzel” bulmaya başlayacaklardır.

Erkeği aşık etmenin yolları içinde erkeği en fazla motive edeni: Gizemli kadın taktiği

Kendini tüm yönleri ile erkeğe açma! Erkek senin hakkında her şeyi bir çırpıda öğrenmesin! Geçmişin, hobilerin, hayallerin ve korkuların erkek için bir “gizem” halinde kalsın!

Unutmayın ki erkek sizin hakkınızda her şeyi öğrenmek isteyecektir. Ama onun öğrenirken asıl zevk alacağı şey sizin “gizem”inizdir. Gizeminizi hiç tüketmeyin ve kendinizi her zaman esrarlı kadının karşı konulamaz çekiciliği ile yansıtmaya gayret edin.

Erkeği aşık etmenin yolları içinde tutkuları en fazla dışavuran taktik: Erkeğin hem ruhuna hem de tenine dokunmak

Erkeğin ruhuna dokunmak zannedildiğinden çok daha kolaydır. Erkeğin hassas olduğu bir konuda ona hak vermek, onun üzgün olduğu vakitlerde üzüntüsüne ortak olmak ve yalnızlığını paylaşmak erkeğin ruhuna dokunmak için yeterli olmaktadır.

Erkeğin tenine dokunmak ise ruhuna dokunmaktan çok daha tesirli sonuçlar doğurmaktadır. İlişkinin durumuna ve erkeğin yapısına göre belli düzeylerde erkeğin tenine dokunmak erkekte sarsıcı etkiler yaratabilir. Bazen elini erkeğin dizine bırakmak veya omzuna yaslanmak yeterliyken bazen erkeğin dudaklarına yapışmak gerekebilir. Bu konuda ne kadar ileri gidilebileceğine ise kadın karar verecektir.

“Özgürlüğünü ver, kalbini al!” taktiği ile erkeği aşık ettirme

Erkekleri aşktan uzak tutan en önemli etkenlerden birisi de erkeklerin bilinç altında aşkın özgürlüğü bitirdiğine dair yer edinen yanlış düşüncelerdir.

Sevgilisi olmayan pek çok erkek neden bir kız arkadaşa sahip olmadıkları sorulduğunda “Böyle kafam rahat” cevabını vermektedir. Çünkü erkek için kız arkadaş bazen “baş ağrısı” gibi algılanabilmektedir.

Hobilerinden uzaklaşmak zorunda kalacağını, ailesini ihmal edeceğini, arkadaş çevresinden kopacağını zanneden erkek, “artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını” düşündüğünden aşktan var gücüyle kaçmaktadır.

Kadın erkeğe tavırları ile “Sen özgürsün, senin hayatına sahip olmayacağım ama kalbinde yer edineceğim.” mesajını verdiğinde erkeğin biricik aşkı haline gelecektir.

Erkeği aşık etmenin en güvenilir yolu: Erkeği pürdikkat dinlemek

Erkekler kendilerini dinleyen kadınlara bütün benlikleri ile bağlanırlar. Çünkü günlük yaşamda çok “kalabalık bir çevrede” bulunan erkek aslında kelimenin tam manasıyla “yalnız bir adam”dır.

İşte erkeğin bu yalnızlığını paylaşan ve ona “Nasılsın?”, “Ne oldu?”, “Bana anlatmak ister misin?”, “Bana kendini anlat?” diyen kadınlar erkekler için sevgili olmanın ötesinde “gerçek bir dost” niteliği taşımaktadır.

Bazı erkeklerin evli oldukları halde her başları sıkıştığında “eski sevgili”ye koşmalarının sebebi kendilerini dinlemeyi bilen bir kadına duydukları ihtiyaçtır.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Mutlu Etmenin 10 Garantili Yolu

“Benim senin dışında da bir dünyam var” taktiği

Bazı kadınlar aşkı yaşamın tüm alanlarında yaşamak isterler. Bu nedenle de erkeği gün içinde defalarca ararlar. Tüm yaşamı aşk üzerine planladıkları için hem kendi sosyal çevrelerinden uzaklaşırlar hem de erkeklerin yalnızca kendileri ile ilgilenmesini isterler.

Erkekler böyle kadınlarla birlikte olduklarında tedirgin olmaya başlarlar. Çünkü bu tarzda davranan bir kadının hem kendisine hem de erkeğe “zarar verebileceğine” inanırlar.

Kadın kendi arkadaşları ile de ilgilenmeli, kendisine ait bir dünyasının olduğunu erkeğe hissettirmelidir. Hatta kadın erkeğe “yaşamının sahibiymiş gibi” değil de “yaşamında bir renk gibi” yer verdiğini hissettirmelidir.

Her randevu teklifini kabul etmemek ve bazı görüşme taleplerini “programınızın yoğunluğu nedeniyle kibarca reddetmek” emin olun çok daha etkileyici olacaktır.

Erkeklerin en fazla hoşuna giden taktikle erkeği kendinize aşık edin: Kendini ortamın merkezi haline getirme taktiği

Bazı kadınlar gittikleri bir partide ya da katıldıkları bir yemekte hemen ortamın merkezi haline gelirler. Ortaya attıkları bir ifade ile herkesin üzerinde konuşacağı bir mevzunun kapısını aralarlar. Bulundukları ortamda dile getirdikleri her teklif kabul görür.

Bu kadınların bir diğer özelliği de ortamdan ayrılır ayrılmaz arkalarında büyük bir boşluk bırakmalarıdır. Bu kadınların “varlıkları büyük bir olay, yoklukları ise büyük bir boşluk”tur.

İşte erkekler böyle bir kadınla birlikte olmak için can atmaktadır. Çünkü herkesin gözdesi olan bir kadının sevgilisi olmak erkek için büyük bir prestij unsurudur.

Burada temel sorun şudur: Ortamın merkezi olabilecek kadar çekici bir kadın nasıl olunur?

Bu sorunun cevabı aslında oldukça basit:

  • Çok iyi bir gözlemci olmak
  • İnsanları etkilemenin yollarını bizzat yaşamın içinden öğrenmeye çalışmak
  • Sürekli okuyup araştırarak kendisini geliştirmek

Denenmiş ve her zaman da olumlu sonuç vermiş bir taktik: Düşük dozda iltifat erkeğe iyi gelir

Yüzyıllarca iltifat etmenin kadınların kalbini yumuşattığı ve kadınların iltifatlar karşısında hemen yelkenleri suya indirdiği dile getirilmiştir. Bu görüşün haklılık payı varsa da eksik tarafı da vardır. Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar iltifattan hoşlanmaktadır.

Ancak erkeklere iltifat etmenin kendisine has özellikleri vardır. Erkeği aşık etmek isteyen bir kadın bunları bilmelidir. Her şeyden önce erkeği överken mümkün olduğu kadar kısa cümleler kurmak ve uzun açıklamalardan kaçınmak gerekir. Mesela söz arasında sadece “harikasın” ifadesini kullanmak dakikalarca süren övgülerden çok daha etkili olabilmektedir.

Erkeği överken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise erkeğin şahsını değil de yaptıklarını övmenin çok daha etkili olduğu gerçeğidir. Örneğin erkeğe çok yetenekli olduğunu söylemek yerine yaptığı herhangi bir şeyin ne kadar güzel olduğunu söylemek daha etkili olmaktadır.

Erkeği aşık etmenin yolları içinde en kurnazca olanı: Erkeği ayrıntılı biçimde araştır fakat araştırmalarından erkeği haberdar etme!

Bazı kitaplarda “istihbarat taktiği” denilen bu metotta erkek tüm boyutları ile araştırılır. Erkeğin geçmişi, ailesi, arkadaşları, hobileri, zaafları ve korkuları hakkında çok detaylı bilgiler toplanır.

Ancak erkeğin bu kadar detaylı araştırıldığı asla kendisine söylenmez. Erkek hakkında toplanan bu bilgiler yeri geldikçe kullanılır.

Pek çok erkek kendilerini detaylı araştıran bu kadınlar hakkında “Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissediyorum. Daha ben konuşmadan ne isteyeceğimi biliyor. Adeta ruhumu okuyor.” cümlelerini kurmaktadır. Bu tarzda cümleler kuran erkek zaten aşk çemberine çoktan girmiştir.

“Her zaman ve her yerde zarafet” taktiği

“Erkekler doğal davranan kadınları sever.” görüşü çok yaygın bir görüştür ve kısmen de doğruları yansıtmaktadır. Ancak hiçbir erkek aşık olacağı kadının yüzde yüz doğal davranmasını da istemez. Çünkü erkeğin zihninde kadın “güzellik, tutku, zarafet…” gibi özelliklerle var olmaktadır.

Bunu bilen kadınlar her zaman şık ve bakımlı olmayı ilke edinirler. Hayatın her aşamasında zarif olmayı becerebilen bu kadınlar erkeklerin saygısını kazanırlar ve onların gözünde “gerçek bir kadın” kimliği ile var olurlar.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir