En Tesirli Aşık Etme Büyüleri ve Alternatif Bir Çözüm Önerisi

En yaygın aşık etme büyüleri ve hayırlı bir yol tavsiyesi

Aşk yaşamında sorunlarını geride bırakıp mutluluğa kavuşmak isteyen insanlar büyüye başvurmaktadır. Yüzyıllardır insanlar dileklerinin gerçekleşmesi için büyü yapmakta ve gizli güçlerden yardım almaktadır.

Bu yazımızda aşık etmek amacıyla yapılan 7 etkili büyü hakkında ilginç bilgiler sunacağız. Yazımızın sonunda ise büyüden çok daha etkili ve hayırlı bir yol hakkında tavsiyelerde bulunacağız.

İşte en yaygın biçimde başvurulan etkili aşık etme büyüleri:

Lamia büyüsü

Lamia, Yunan kültüründe görülen tarihi bir karakterdir. Sevdiği adamla evlenmek için kendi öz evlatlarını öldürmekten çekinmemiştir. Bu nedenle lanetlenmiş ve ömür boyu uykusuz kalmıştır.

Lamia büyüsü, evli şahıslara yönelik yapılan bir aşık etme uygulamasıdır. Kişinin eşinden ayrılıp büyü yaptıran kişiye bağlanmasını sağlar. Bu büyüye halk arasında “yuva yıkan büyü” adı da verilmektedir.

Ayakkabı büyüsü

Erkeklere yönelik yapılan bir aşık etme büyüsüdür. Diğer aşık etme büyüleri hem erkeğe hem de kadına yönelik yapılabilirken ayakkabı büyüsü sadece erkeklere tesir eder.

Erkeğin ayakkabılarının ölçüsünde 2 ip alınır ve bu iplere çeşitli düğümler atılarak büyü yapılır. Daha sonra sağ ayakkabı için atılan düğümler çözülürken sol ayakkabı için atılan düğümlere karışılmaz.

Düğüm büyüsü ve sihri giriftar gibi isimleri de olan bu büyünün tesir süresi 14 aydır. Büyüyü yaptıran kadın bu süreyi iyi değerlendirmeli ve aşık ettirdiği erkeğin kalbine sahip olmayı becermelidir.

Canbar büyüsü

Vefk yazılarak yapılan bir büyüdür. Vefk, deri parçaları üzerine yazılan tılsımlı ifadelerdir. Bazı vefklerde sözcükler değil sadece şekiller de bulunabilir. Vefkler genellikle ya Arap alfabesiyle ya da Soğd yazısı ile yazılırlar.

Yazılan bu vefklerde kullanılan mürekkebin rengi son derece önemlidir. Mavi mürekkep kullanılması güzel bir aşkın ortaya çıkmasını sağlar. Siyah mürekkep geçici aşkların temin edilmesi içindir. Yani gönül eğlendirmek maksadıyla başvurulur. Kırmızı mürekkepli vefkler ise büyünün evli şahıslara yönelik yapıldığını gösterir.

Kaşık büyüsü

2 adet tahta kaşık ile yapılan bir büyüdür. Kaşıklar ağızları birbirini görecek biçimde bağlanıp gizli bir yerde muhafaza edilmektedir. Eğer yanlışlıkla kaşıkların ağızları ters tarafı gösterecek biçimde bağlama yapılırsa büyü tam zıt yönde etki göstererek soğutma büyüsü olarak tesir gösterir.

Kaşık büyüsü Anadolu’da en yaygın biçimde uygulanan büyülerden biridir. Günümüzde de sıklıkla uygulanan bu büyüyü Avrupalılar Haçlı seferleri sırasında Türklerden öğrenmişlerdir.

Mum büyüsü

Aşık ettirilecek kadını ya da erkeği bütün sosyal çevresi ile birlikte etkileyen büyülerden biridir. Yani sadece kendisine büyü yapılan kişi değil onun bütün tanıdıkları da büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Daha önce böyle bir aşka kesinlikle karşı çıkacak olan insanlar her şeyi kolayca kabul eder hatta bu aşka destek olur.

Mum büyüsünde farklı ebatlarda 4 adet mum kullanılmaktadır. Bu mumların her birisi farklı bir yönü temsil etmektedir. Bu dört mumun ortasında ise aşık ettirilecek kişiye ait önceden elde edilmiş bir eşya bırakılmaktadır.

Nohut büyüsü

Aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimlerinde bulunan harf sayısı kadar nohut alınarak yapılan bir büyüdür.

Erkeği temsil eden nohutlar ateşte yakılırken kadını temsil eden nohutlar toprağa gömülmektedir.

Nohut büyüsünde alınacak nohutların sayısında herhangi bir hata yapılırsa büyü yön değiştirir ve ciddi zararlara neden olur. Delirme ve intihar etme gibi büyük riskler barındırdığı için genellikle pek uygulanmamaktadır. Ancak büyünün kısa sürede tutması ve etkilerinin güçlü olması gibi sebeplerle gözü kara aşıklar tarafından tercih edilmektedir.

Soğan büyüsü

 Soğan kabukları ile yapılan bir aşık etme büyüsüdür. Soğan kabuklarının belli geometrik şekillerle kesildikten sonra aşık ettirecek kişinin evine bırakması suretiyle yapılır.

Soğan büyüsünde kullanılan geometrik şekiller kadınlara ve erkeklere göre farklılık göstermektedir.

Bu büyünün en büyük avantajı ortaya çıkarılan aşkın evlilikle sonuçlanmasıdır. Ancak kişiler evli iken herhangi bir sebeple soğan büyüsü bozulursa çift arasında ciddi sorunlar baş göstermektedir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir