İçeriğe geç
Anasayfa » En kolay 5 aşk büyüsü ve harika 1 tavsiye

En kolay 5 aşk büyüsü ve harika 1 tavsiye

Kolay aşk büyüsü sevdiğine kavuşmak isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Ancak bilinmelidir ki onlarca farklı aşk büyüsü vardır. Bu uygulamalardan bazıları son derece karmaşık iken bazıları oldukça basittir.

Bu yazımızda herkesin kolayca uygulayabildiği 5 aşk büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Ardından büyü uygulamalarından çok daha hayırlı bir yol tavsiyesinde bulunacağız.

Tahta kasıklarda yapılan kolay aşk büyüsü

Büyüde kullanılacak malzemeler

  • İki adet tahta kaşık
  • Bir adet siyah mürekkepli kalem
  • Bir miktar siyah ip
  • Temiz bir bez parçası

Büyünün yapılışı

Şafak vaktinde iki adet tahta kaşığın iç kısımlarına aşık edilecek kadın ile erkeğin isimleri yazılır. Ardından bu tahta kaşıklar, ağızları birbirine bakacak biçimde siyah iple bağlanır.

Kaşıkların her birinin dış kısmına ise 7 adet çember çizilir. Daha sonra kaşıklar temiz bir bez parçasına sarılarak toprağa gömülür.

Büyünün etkileri

Kaşık büyüsü etkileri sürekli olmayan bir büyüdür. Bu büyünün tesiri 2 yıl, 2 ay ve 2 gündür. Bu süre çoğu zaman güzel bir aşkın temellerini atmak için yeterli olmaktadır.

aşk büyüsü

Sevgiliye alınan hediye ile aşk büyüsü yapmak

Büyüde kullanılacak malzemeler

  • Sevgilinin beğenebileceği bir hediyelik eşya
  • Bir miktar tuz
  • 3 adet gül yaprağı

Büyünün yapılışı

Sevgilinin gördüğünde beğenebileceği bir hediye seçilir. Bu hediye bir takı olabileceği gibi kıyafet de olabilir. Önemli olan kişinin bu hediyeyi görürse mutlu olup olmayacağıdır. Bu nedenle hediyelik eşya seçimine dikkat etmek gerekir.

Hediyelik eşya alındıktan sonra her gece eşyanın üzerine bir miktar tuz dökülerek sevgilinin adı alçak sesle söylenir. Ardından bir adet gül yaprağı hediyenin üzerine bırakılır. Bu şekilde uygulamaya 3 gece devam edilir.

Üçüncü gecenin uygulaması da bittikten sonra hediyelik eşya tuzdan ve gül yapraklarından temizlenerek kişiye gönderilir. Kişinin beğenerek hediyeyi kabul etmesi halinde büyü tutmaya başlar.

Büyünün etkileri

Bu büyü hem kadınlara hem de erkeklere yönelik yapılabilmektedir. Ancak büyü üstatları erkeklere yönelik yapıldığında daha tesirli olduğunu ifade etmektedir.

aşk büyüsü

Saç teli ile yapılan kolay aşk büyüsü

Büyüde kullanılacak malzemeler

  • Sevgiliden alınan iki adet saç teli

Büyünün yapılışı

Erkeklerin kadınları aşık ettirmek için başvurdukları bir büyüdür. Kadının iki adet saç teli ile yapılır. Öncelikle kadının birinci saç teli alınarak 3 düğüm atılır. Her düğüm atıldığında sevgilinin adı bir defa söylenir.

İkinci saç teline ise düğüm atılmaz. Büyü yapan kişi dışarıda bir ucundan tutarak bu saç telini dalgalandırır. Saçın boşlukta kalan ucu “sevgilinin bulunduğu tarafı her gösterdiğinde” kadının ismini bir defa tekrar edilir. Bu şekilde üç defa isim söylendiğinde büyü tamamlanmış olur.

Büyünün etkileri

Büyü yapan kişi bu iki saç telini üzerinde taşıdığı müddetçe kadının sevgisini kazanır. Bu teller kaybedildiğinde ise büyü tesirini kaybeder.

aşk büyüsü

Canbar aşk büyüsünü herkes uygulayabilir

Büyüde kullanılacak malzemeler

  • Eski bir ayakkabı veya çantadan alınan deri parçası
  • Daha önce hiç kullanılmamış bir kalem

Büyünün yapılışı

İnsanların kullanmaktan vazgeçtiği eski bir ayakkabı veya çantadan küçük bir deri parçası kesilip alınır. Kesilen derinin üçgen biçiminde olması gerekir.

Alınan üçgen deri parçasının üzerine aşık edilecek kişinin adı yazılır. Ardından deri parçası yakılarak külleri insanların sıkça gelip geçtiği bir yola serpilir.

Büyüde kullanılan kalem ise başka biri tarafından kullanılmaması için ya yakılır ya da toprağa gömülür.

Büyünün etkileri

Canbar büyüsü bekarlara yönelik de yapılabilir. Ancak büyü daha çok evli şahıslara yönelik yapılmıştır. Bu nedenle halk arasında bu uygulamaya “yuva yıkan büyü” adı verilmiştir.

Mum büyüsü kolay ve etkili bir uygulamadır

Büyüde kullanılacak malzemeler

Dört adet mum

Bir bardak su

Büyünün yapılışı

Dört adet mum, aralarında üç adım olacak biçimde kare bir zemin üzerine yerleştirilir. Mumların her biri farkı bir ana yönde olmalıdır. Yani kuzey, güney, doğu ve batı yönlerinin her birinde bir adet mum olmalı ve mumlar arasındaki mesafe de üç adım olarak belirlenmelidir.

Mumlar belirtilen şekilde yerleştirildikten sonra orta yere bir bardak su bırakılır. Mumlar yakılarak sevilinin adı 21 defa söylenir. Ardından mumlar söndürülür.

Ortaya bırakılan suyun yarısı ile sol elin avuç içi ıslatılır. Kişi bu ıslak eliyle ensesine dokunarak ıslanmasını sağlar. Bardakta kalan yarım bardak su ise içilir.

Büyünün etkileri

Etkileri en uzun süren aşık etme uygulamalarından biridir. Eğer herhangi bir yöntemle mum büyüsü bozdurulmazsa tesiri ömür boyu sürebilir.

aşk büyüsü

Sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız duaların muazzam gücüne başvurun!

Aşk büyüleri insanların yaşamını bir süre güzelleştirse de aslında ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir. Çünkü büyülerin “bir yerden verirken bir yerden alma özelliği” vardır. Yani kişi mutluluğu yakaladığını düşünürken farkında olmadan ciddi bedeller ödemektedir. Bedeli olmayan büyü uygulaması yoktur.

Ayrıca bilinmelidir ki büyülerin her türü dinen yasaklanmıştır. Büyünün dinen caiz olmadığına dair ayet ve hadisler vardır. Bu itibarla bilinçli müminlere düşen görev büyüden uzak durmaktır.

Murad edilen şeye kavuşmayı isteyen müminlerin başvuracağı yegâne güç ise dualardır. Dua etmek Rahmani bir çabadır ve inşallah her türlü dileğin gerçekleşmesini temin eder. Bu hususta okurlardan çok olumlu yorumlar alan şu eser, inşallah yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir