Dünyanın En Güçlü Aşık Etme Duası Budur

Çok Etkili ve Tecrübeyle Sabit Aşık Etme Duası

En doğru ve en güvenilir aşık etme duasını arıyorsan bu yazıyı son kelimesine kadar okumalısın. Şayet yazının herhangi bir noktasını kaçırırsan dua, etkisini yitirip tesir etmeyebilir. Sana önerim, yazıyı okurken önemli gördüğün yerleri not al. Boşuna, “kaydedersen kaybetmezsin” dememişler. Başlayalım:

Aşık Etme Duası Doğru mudur?

Önce bu hayati soruyla işe başlamak zorundayız; çünkü bu sorunun yabana atılması, meseleyi kökünden değiştirir.

  • Sevgili okurum, “aşık etme duası” en nihayetinde bir dua olduğu için, dualar da bütün dinlerin ortak kabulü olduğu için aşık etme duasının var olduğunu söyleyebiliriz.

Zaten dua, kul ile Allah arasındaki en güçlü iletişim aracıdır ve kul, yalnızca dua merdiveni ile Allah’a yakınlaşmanın bir yolunu bulabilir. Dolayısıyla olayı, semavi dinler açısından mercek altına alınca, aşık etme duasının varlığını kabul etmek gerekir.

Peki Hangi Aşık Etme Duası

Bu konu da çok hassas; çünkü internette yüzlerce değişik aşık etme duası yer alıyor. Bunlardan hangisinin gerçeğe uygun olduğunu tespit etmek çok zor.

Benim aktaracağım aşık etme duası, okuyan insanların deneyimi ile sağlığı test edilmiş doğru ve sahih bir duadır. Yani denenmiş ve etkili olduğu görülmüş bir dua, şöyle ki:

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Her dua, abdest ve namaz ile etki ve güç kazanır; nitekim bu duada da başlangıcı abdest ve namaz ile yapmalıyız.

Bir seher vakti, sabah ezanı ile uyanılır, mümkünse bir boy abdesti alınır (normal abdest de olabilir) ve abdestin akabinde sabah namazı eda edilir.

  • Sabah namazının iki rekat sünneti ve iki rekat farzından sonra ise aşık etme duası için iki rekat hacet namazı kılınır. Tabi, hacet namazı için de niyet, kendisini aşık etmek istediğin kişinin kalbinin sana meyletmesi için yapılır. Yani, niyet ettim falanca kişinin kalbinin bana meyletmesine, denilerek hacet (ihtiyaç) namazı eda edilir.

Abdest ve namaz sonrasındaki uygulamalara geçmeden evvel, şunu bir kez daha belirtmekte fayda var:

Dua, bedenin ve ruhun maddi ve manevi kirlerden arındırılması suretiyle çok daha tesirli hale gelir. Bedenin maddi kirlerden, ruhun da manevi kirlerden arınmasının en güzel yolu da abdest ve namaz olarak bilinir. Bu yüzden de aşık etme duasının başlangıcı olan abdeste ve namaza olabildiğince dikkat edilmelidir.

İlgili Yazı: Vefk Nedir, Niçin Yapılır ve Etkileri Nelerdir?

Aşık Etme Duasının Devamı

Şimdi, hacet namazı bittikten sonra, ellerini açıp şu duayı okumalısın:

  • “Allah’ım, senin “Ya Vedûd” isminin hatırı için senden, falanca kişinin (adı söylenir) bana aşık olmasını istiyorum. Biliyorum ki “Ya Vedûd” esma-yı hüsnan, evrendeki bütün aşkların ve aşıkların, kutsal sevgilerin ve içli sevdaların en büyük dayanak noktası ve destekçisidir. Biliyorum ki bu isim, aşkın ve sevdanın, muhabbetin ve sevginin kalbidir. Bana bu kalp hürmetine sevdiğimi nasip et. Amin.”

Bu dua, böylece okunup bitirildikten sonraysa, 99 kez Ya Vedûd esması okunur.

Sonra, yine eller açılır ve bu kez de şu dua okunur:

“Ey Yüceler Yücesi, senin “Ya Mukallibe’l-Kulub” esmanın yüzü suyu hakkı için beni, şu aşk acısından kurtar ve muradıma nail olmama izin ver. Biliyorum ki bu esmayı Peygamber Efendimiz (sav) sıkça kullanırdı ve senden bu esmayı vesile kılarak istekte bulunurdu.

Bu esmanın “Kalpleri Evirip Çeviren” anlamına geldiğini biliyorum ve falanca kişinin (adı) kalbinin bana dönmesi ve bana aşık olması için senden kutsal bir istekte bulunuyorum. İnşallah beni muradıma kavuşturursun. Amin.”

Ve bu duadan sonra da yine 99 defa “Ya Mukallibe’l-Kulub” okunup aşık etme duası bitirilir.

Dua bu kadar; ama duayla alakalı söylenecek çok önemli birkaç husus daha var, şöyle ki:

Aşık Etme Duası ile İlgili Çok Önemli Noktalar

1- Her dua gibi aşık etme duası da, ancak ve ancak Allah’ın istemesi ve izin vermesi ile amacına ulaşıp etkisini gösterir. Bu yüzden duaların kesinkes kabul edileceğini söylemek imkânsızdır. Fakat duanın içtenlikle uygulanması, kabul edilme olasılığını arttırır, diyebiliriz.

  • 2- Bunun dışında, bir de aşık etme büyüsünden söz edilir; ancak birçok âlim, büyünün günah olduğunu dile getirir.

Bu nedenle size büyü yoluna asla tevessül etmeyin tavsiyesinde bulunmak isteriz. Bunun yerine masum bir amaca hizmet eden çok tesirli dualarla dolu olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını inceleyin.

Sözünü ettiğim dua kitabıyla ilgili güzel bir yazıya ve acayip yorumlara ulaşmak istersen şu kısmı da okumalısın:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir