Düğüm Büyüsü Yaptıran Kişi Sevgilisinin Kalbini de Düğümler

Düğüm büyüsü hem etkili hem de riskli bir büyüdür

Düğüm büyüsü son derece etkili bir aşık etme uygulamasıdır. Ancak etkili olduğu kadar riskli tarafları da vardır. Çünkü büyü sırasında yapılacak küçük bir hata dahi büyünün tamamen yön değiştirmesine neden olabilir.

Bir büyünün yön değiştirmesi ise asıl amacından saparak tam tersi bir amaca hizmet etmesidir. Yani düğüm büyüsü yanlış yapılırsa aşık etme uygulaması olmaktan çıkar ve insanların arasını açan soğutma büyüsü haline gelir.

Riskli bir büyü olmasına rağmen hızlı biçimde tesir göstermesi ve en inatçı sevgilileri dahi sadık bir aşık haline getirmesi gibi özellikleri nedeniyle çok fazla rağbet görmektedir. Düğüm büyüsü yüzyıllardır olduğu gibi günümüzde de en fazla yapılan aşık etme büyülerinden biri olmaya devam etmektedir.

Düğüm büyüsü neden ikiz kardeşi olan kişilere yönelik yapılamaz?

Düğüm büyüsü ikiz kardeşi olan kişilere yönelik yapılamaz. Çünkü düğümler ipin iki taraftan sıkıştırılması yolu ile yapılır. Yani her düğümün iki cephesi vardır. Bu sembolik özelliğinden dolayı düğüm büyüsü ikiz kardeşi olan şahıslara yönelik yapılamaz. Eğer ikiz kardeşi olan bir kişiye düğüm büyüsü yapılırsa büyü daha baştan itibaren hükümsüz hale gelir yani tutmaz.

Düğün büyüsünün etkili olmadığı bir diğer insan grubu ise doğuştan kör olan kişilerdir. Anne karnından kör doğan şahıslar da bu büyüden etkilenmez.

İkiz kardeş sahibi olan insanlar ile doğuştan kör olan kişiler dışındaki herkese yönelik düğüm büyüsü yapılabilir. Düğüm büyüsü kadın-erkek, Müslüman-gayrimüslim, evli-bekar herkese yönelik yapılabilir.

Düğüm büyüsünde 41 düğüm atılarak uygulamaya başlanır

Düğüm büyüsünün temel büyü malzemesi siyah bir iptir. Bu ip, büyü yaptıran kişinin boyundan daha uzun olmalıdır.

Büyüye başlarken alınan bu ipe 41 adet düğüm atılır. Bu nedenle bazı kaynaklarda düğüm büyüsüne “41 düğüm büyüsü” adı da verilir.

İpe her düğüm atıldığında aşık ettirecek kişinin adı peş peşe 3 defa tekrar edilir. Yani toplamda kendisine büyü yapılan şahsın ismi 123 defa söylenmiş olur.

Okumak İsteyebilirsiniz: Uzaklaştırma Büyüsü

Düğüm büyüsünün ikinci aşaması: vefk hazırlama

İpe düğüm atıldıktan sonra avuç içi büyüklüğünde bir kağıt alınarak sevgilinin adı, yaşadığı yer ve annesinin adı yazılır. Bu kağıt parçasına vefk adı verilir.

Vefk yazmak için kullanılan kalem daha önce başka bir yerde kullanılmamış olmalıdır. Ayrıca üzerine yazı yazılacak olan kağıt parçasının da temiz ve kullanılmamış olması büyük önem taşımaktadır.

Düğüm büyüsünün mühürlenmesi ve büyünün tutmaya başlaması

Büyünün son aşamasında 41 düğüm atılmış ip, üzerine bilgiler yazılmış kağıt parçası ve kullanılan kalem bir bez parçasına sarılarak yakılmaktadır. Büyünün bu aşamasına büyünün mühürlenmesi adı verilmektedir.

Büyü mühürlendiği zaman (yani eşyalar yakıldığı vakit) söz konusu aşkın önünde engel olabilecek insanların isimleri okunur. Böylece bu insanlar yaşanacak aşka hiçbir şekilde engel olmazlar aksine bu ilişkiyi desteklerler. Herhangi bir unutkanlık ihtimaline karşı bu insanların isimleri önceden bir yere yazılırsa daha isabetli olur.

Düğüm büyüsünün tesiri ne kadar sürer?

Düğüm büyüsünün etkileri tam olarak 41 ay sürmektedir. Büyünün başında atılan 41 düğüm aslında 41 ayın karşılığı demektir.

Söz konusu bu süre dolduğunda büyü kendiliğinden tesirini kaybeder. Ancak bir insanın kendisini gerçek anlamda karşıdaki kişiye sevdirmesi hatta onunla evlilik gibi ciddi bir bağ kurması için 41 aylık süre yeterli kabul edilmektedir.

Tabi ifade etmek gerekir ki 41 aylık süre olduğu zaman aradaki aşk birdenbire nefrete dönüşmez. Çünkü geçen süre zarfında pek çok güzel anı yaşanmıştır ve kadın ile erkek birbirine gerçek anlamda alışmıştır.

Düğüm büyüsünün zihinsel sorunlara yol açtığı doğru mudur?

Bazı kaynaklarda kendisine düğüm büyüsü yapılan kişinin bir süre sonra zihinsel sorunlar yaşadığı yani delirdiği söylenmektedir. Bu iddia doğru değildir. Hiçbir kadim büyü kitabında böyle bir bilgi yoktur.

Kendisine düğüm büyüsü yapılan kişi bu kara büyüden nasıl kurtulabilir?

Düğüm büyüsü her zaman güzel ilişkilerin ortaya çıkarılması için yapılmaz. Bazen menfaate dayalı ilişkilerin ortaya çıkarılması için veya evli şahıslara yönelik de yapılabilir. Eğer büyü bu şekilde kötü niyetleri gerçekleştirmek için yapılmışsa bozdurulması zorunludur.

Düğüm büyüsünü bozdurmanın farklı yolları olsa da en güvenilir ve en etkili büyü bozma yöntemi duaların gücünden faydalanmaktır. Allah’ın güzel isimleri olan esmalarla ve Kuran ayetleri ile okunan büyü bozma duaları sayesinde büyünün bütün tesiri ortadan kaldırılabilir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Vefk yazarken anne adı bilmiyorsak ne yapmalıyız. Bazı ritüellerde anne adı bilinmiyorsa Havva yazanlar var öyle yapsak olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir