Domuz Büyüsü Belirtileri ve Tesirleri

domuz büyüsü

Domuz büyüsü nasıl yapılır, belirtileri ve korunma yolları

Domuz büyüsü ya da diğer ismi ile “domuz yağı büyüsü” binlerce yıldır uygulanan bir kara büyüdür. İnsanların tüm özel hayatını alt üst ederek onlara kâbus gibi bir hayat yaşatır. Büyünün tesirleri o kadar güçlüdür ki kendisine büyü yapılan şahıs asla eski mutlu günlerine geri dönemez.

Peki, tarihte “kara büyülerin en karası” olarak isimlendirilen bu korkunç büyü nasıl yapılır, kaç günde tesir gösterir, etkileri nelerdir ve nasıl bozdurulur?

İşte bu yazımızda domuz büyüsü hakkında bu sorulara cevaplar vererek okurlarımızı aydınlatacağız ve yazımızın sonunda büyüden çok daha hayırlı bir yol hakkında tavsiyelerde bulunacağız. İşte domuz büyüsü hakkında merak edilen her şey:

domuz büyüsü

Domuz büyüsü ayırma ve soğutma büyüsü olarak uygulanır

Domuz büyüsünün yapılış maksadı insanların birbirlerine olan sevgi ve muhabbetlerini ortadan kaldırmaktır. Bu büyünün tesirine kapılan insanların hissettikleri sevgi kısa sürede yerini nefrete bırakır. Bu duaya maruz bırakılan kişiler mutsuz bir hayata mahkûm edilir.

Domuz büyüsü seven insanların arasına nifak sokar. İnsanlar ortada hiçbir ciddi sebep yokken tartışır ve birbirlerini kırar. Huzursuzluk sürekli bir hal aldığı için insanlar bu durumu daha fazla sürdürmeye dayanamaz ve ilişkiyi bitirmeye karar verir.

Bu etkili büyü yüzünden ayrılan sevgililerin, boşanan karı kocaların, dağılan yuvaların ve biten dostlukların haddi hesabı yoktur.

domuz büyüsü

Domuz büyüsü nasıl yapılır?

Domuz büyüsü yapılış tarzına göre iki farklı malzeme ile icra edilir. Eğer evli kişilerin ayrılması için yapılacaksa büyüde domuz yağı kullanılır. Şayet bekar kişilere yönelik yapılacaksa domuz sidiği kullanılmaktadır.

Domuz yağı ile yapılan büyü bekar kişileri de etkiler. Ancak domuz sidiği ile yapılan büyü evli şahısları etkilemez, sadece bekarlarda tesirini gösterir. Domuz yağı ile yapılan büyü daha kapsamlı olup hem evlilere hem de bekarla yönelik yapıldığı için zamanla sidik ile yapılan büyü unutulmuştur. Günümüzde de domuz büyüsü denilince anlaşılan şey “domuz yağı büyüsü”dür.

Büyü her biri ayrı bir gecede olmak üzere şu üç aşamada uygulanmaktadır:

Domuz yağının temin edilerek dinlendirilmesi (birinci gece uygulaması)

Domuz yağı eski dönemlerde İslam ülkelerinde en zor bulunan maddelerden biriydi. Zira domuz ürünleri İslam dininde yasaklanmıştır. Bu nedenle de domuz büyüsünün temel malzemesi olan domuz yağına ulaşmak Müslüman ülkelerde oldukça güç olmuştur.

Ancak günümüzde büyük marketlerde domuz yağı bulmak oldukça kolaydır. Ayrıca domuz yağını sipariş ile adresine istemek de mümkündür.

Domuz büyüsünün ilk aşamasında temin edilen domuz yağı bir kaba bırakılarak üstü açık bir şekilde bırakılır. Büyü yapan üstat ağzını domuz yağının kokusunu alacak kadar bu kaba yaklaştırır. Ardından aralarını bozulacak kişilerin adını 11 defa peş peş alçak bir ses tonu ile okur.

Büyünün bu aşamasında başka bir uygulama yapılmaz ve domuz yağı bir gece bekletilir. Bu aşamaya bazı kaynaklarda “dinlendirme” veya “mayalama” adları da verilir.

Domuz yağının iki ayrı kaba boşaltılması (ikinci gece uygulaması)

İkinci gece domuz yağı iki ayrı kaba bırakılır ve kapların ağzı iyice kapatılır.

Büyü yapan üstat kapları havaya kaldırır, başını kapların altına bırakır. Ağzını kaplara mümkün olduğu kadar yaklaştırarak 11 defa ayrılacak kişilerin isimlerini okur.

domuz büyüsü

Yağın kapı eşiklerine sürülmesi ve büyünün tutması (üçüncü gece uygulaması)

Domuz yağı büyüsünün bu son aşamasında önceden ikiye ayrılan domuz yağları iki farklı kapı eşiğine sürülür.

Son dönemlerde yazılan bazı kaynaklarda büyülenecek kadın ile erkeğin kapılarına domuz yağı sürülmesi gerektiği ifade edilmektedir. Ancak bu bilgi kadim büyü kitaplarında bulunmamaktadır. İki ayrı kapıya domuz yağının sürülmesi yeterlidir. Kapıların kime ait olduğunun bir önemi yoktur.

Kaplardan birincisi erkeği temsil ederken diğer kapı kadının karşılığı kabul edilir. Erkek için belirlenen domuz yağı kapıya sürülürken kadının ismi söylenir. Kadın için belirlenen kapıya yağ sürülürken de erkeğin ismi söylenir.

Domuz yağı için belirlenen kapıların birbirini görmemesi gerekir. Yani bir kapının yanında dururken diğer kapı hiçbir şekilde görülmemelidir. Eğer bu noktaya dikkat edilmezse büyü yön değiştirerek bizzat büyü yapan insanların hayatını etkiler.

Domuz büyüsü ne zaman tutar?

Domuz büyüsündeki tılsım 11 rakamıdır. Büyünün icrası sırasında kadın ile erkeğin isimleri 11’er kez okunmaktadır.

Bu tılsımlı sayı büyünün tutması konusunda da etkili olmaktadır. Zira domuz büyüsü yapılışının üzerinden 11 gün geçtikten sonra tutmaya başlar.

Büyüye maruz kalanlar büyü bozma duası ile korunmalıdır

Domuz yağı büyüsünün etkisinde olan insanlar büyü nedeniyle psikolojilerinin bozulduğunu anlamazlar. Onlara göre hissettikleri tüm duygular doğaldır. Üstelik bu kara büyü hem erkeği hem de kadını etkilediği için ilişki tam bir çıkmaza girer.

Domuz büyüsünün etkisindeki insanlar sürekli karşılarındaki kişiyi suçladıkları için büyü yapılmış olma ihtimalini hesaba katmazlar. Hatta büyü yapıldığını ifade eden kişilere de sert tepki göstererek bu tür şeylere inanmadıklarını söylerler.

Halbuki büyü vardır ve dinimizce açık bir şekilde yasaklanmıştır. Bu hususta İslam’da kesin hükümler vardır.

Büyü bozma dualarını kadın veya erkekten biri okuduğunda büyü hükümsüz kalır ve hem erkek hem de kadın büyüden kurtulur. Ancak çiftten kimse duayı okumazsa aile fertleri veya yakın arkadaşlar da bu duayı okuyabilirler.

Başkasının yerine büyü bozma duası okunduğunda duanın niyet kısmında kimin için dua edildiği açık bir dille beyan edilmelidir.

Önemli bir tavsiye

Domuz büyüsü gibi şer uygulamalara başvurulmasının en önemli nedeni mutlu bir yaşama kavuşma özlemidir. Fakat büyünün dinen caiz olmadığını bilmek ve buna göre davranmak gerekir.

Dileklerin gerçekleşmesi için büyü gibi şer uygulamalara başvurmak yerine dua ederek murad edilen şeylerin istenmesi çok daha doğrudur.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza muazzam etkili bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir