Çingene Büyüsü Yüzünden Sevgilim Bambaşka Biri Haline Geldi

Çingene büyüsü insanların karakterini değiştiren bir uygulamadır

Etkili bir aşık etme uygulaması olan çingene büyüsü günümüzde de yaygın biçimde yapılmaktadır. En inatçı kişilerin dahi sadık birer sevgili haline gelmelerini sağlar. Ancak bunu yaparken bazı yan etkileri de görülür. Çingene büyüsünün en önemli yan etkisi aşık edilen kişinin karakter yapısının değişmesidir.

Çingene büyüsünün çingene halkı ile bir alakası yoktur

Çingene büyüsü aslında Çin kökenli bir büyüdür. Eski kaynaklarda ismi Çinmene büyüsü olarak geçmektedir. Bu kelime “Çin’e özgü, Çin’de bulunan” anlamı taşır. Ancak bu kelime zamanla halk arasında değişikliğe uğramış ve çingene büyüsü tabiri ortaya çıkmıştır.

Çin büyülerinin genel özelliği insanların ruh dünyası üzerinde ciddi etkiler oluşturmasıdır. Çingene büyüsü de insanların duygu ve düşüncelerini güçlü biçimde değiştirir ve etkilediği kişiyi farklı bir şahıs haline getirir.

Çingene büyüsü için özel bir eşyanın temin edilmesi

Bu büyüde ilk aşama kişinin bir eşyasının gizlice alınmasıdır. Söz konusu bu eşya kişi tarafından ne kadar sık kullanılmışsa ve daha sonra ne kadar sık kullanılacaksa büyü o kadar güçlü biçimde tutar.

Medyumlar bu hususta en etkili eşyaların kemer, saat gibi aksesuarlar ile devamlı giyilen kıyafetler olduğunu belirtmektedir. Eğer bu eşyaları temin etme imkanı yoksa kişinin kullandığı başka bir eşya da alınabilir.

Çingene büyüsünde eşyanın tılsımlı hale getirilmesi

Büyünün bu aşamasında alınan eşya temiz bir kumaş ile iyice sarılır ve hiçbir yeri görünmeyecek şekilde bağlanır. Bu işlem yapılırken aşık ettirilecek kişinin adı devamlı tekrar edilir.

Bağlama işlemi bittikten sonra bulunabildiği kadar kuru gıda temin edilerek bu eşyanın üzerine dökülür. Pirinç, nohut, bulgur kısacası bulunabilecek her gıda kumaşın üzerine dökülür. Dökülecek her gıdanın miktarı bir avucu geçmemelidir. Gıdalar dökülürken büyü yaptıran kişinin ismi tekrar edilir.

Çingene büyüsünün ruşen kılma aşaması

Ruşen kılmak “aydınlatma, gün yüzüne çıkarma” anlamı taşır. Büyü için alınan özel eşyanın sarıldığı kumaş parçasından çıkarılmasına da ruşen kılma aşaması denir.

Bu aşamada kumaş üzerine dökülen bütün gıdalar teker teker ayrılır ve her gıda ayrı torbacıklara konur. Yani bir avuç pirinç için ayrı bir torbacık, nohut için ayrı torbacık ve diğer gıdalar için de farklı torbacıklar yapılır.

Okumak İsteyebilirsiniz: Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gıdaların toprağa gömülmesi

Büyünün bu aşamasında ayrı ayrı torbacıklara konan gıdalar yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülmektedir. Ancak her torbacık için ayrı bir çukur kazılacak ve gıdalar birlikte gömülmeyecektir. Büyüde kullanılan kumaş parçası da ayrı bir çukura gömülecektir.

Gömülme işlemi için kazılan çukurların fazla derin olmasına gerek yoktur. Bir iki karışlık çukurlar kazmak yeterlidir. Önemli olan gömülen gıdaların başka insanlar tarafından görülmemesidir.

Çingene büyüsünün mühürlenmesi yani tutması

Kişiden alınarak üzerine gıdalar dökülen eşya büyünün son aşamasında yeniden yerine bırakılır. Çünkü büyünün tutması için bu eşyanın yeniden kullanılması gerekir. Kişi bu eşyayı kullanmaya başlar başlamaz büyü mühürlenir yani tutmaya başlar.

Çingene büyüsünün en zor kısmı aşık ettirilecek kişinin bir eşyasını bulmak ve daha sonra bu eşyayı yeniden yerine bırakmaktır. Bunun için kişinin yakın çevresinden birilerinin desteğini almak şarttır.

Çingene büyüsü kaç günde tutar ve nasıl etkiler gösterir?

Çingene büyüsü, kişi söz konusu eşyayı kullanmaya başladıktan sonra tutar. Büyünün etkileri her geçen gün biraz daha artar. Uygulamanın yapılışının üzerinden 7 gün geçtikten sonra büyü artık kişinin bütün duygu ve düşüncelerine tesir eder.

Bu etkili büyü ile aşık edilen insanlar hissettikleri duyguların samimi hisleri olduğuna inanır. Bu büyünün etkisindeki kişiler yaşadıkları aşk hakkında olumsuz yorum yapan insanlara ciddi tepkiler gösterir.

Çingene büyüsü insanların bütün kişiliğini değiştirir

Çingene büyüsünün yapılış amacı bir kişiyi aşık ettirmek olsa da büyünün tesirleri bununla sınırlı kalmaz. Büyü hızlı biçimde kişinin bütün karakter yapısını değiştirir ve bambaşka bir insanın ortaya çıkmasına neden olur.

Bu büyü nedeniyle insanlar sahip oldukları bazı olumlu davranışları terk edebilirler. Zararlı alışkanlıklara yönelim artabilir. Kişi normalden daha durgun ya da daha hareketli hale gelebilir. İşin daha da kötü tarafı büyünün etkisindeki şahıs kendisine veya başkalarına zarar verebilir. Büyünün bu olumsuz sonuçlarından ötürü vakit kaybetmeden çingene büyüsünü bozmak büyük önem taşımaktadır.

Çingene büyüsünden kurtulmak için ne yapmak gerekir?

Çingene büyüsünden kurtulmak için başvurulması gereken en etkili yöntem büyü bozma duaları okumaktır.

Ancak kendisine büyü yapılan kişilerin büyünün varlığını kabul etmesi ve bu duaları okuması pek mümkün değildir. İşte bu gerçekten hareketle büyük alimler bu duaların kişinin yakınları tarafından vekaleten de okunabileceğini ifade etmişlerdir. İnşallah büyü bozma duaları ile kişi içine düştüğü zor durumdan kurtulacak ve daha mutlu bir yaşama kavuşma imkanı elde edecektir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir