Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

çingene büyüsü

Çingene büyüsü hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler eşliğinde sunacağımız bu yazımız sizin için belki de aşk hayatınızı değiştirecek bir dönüm noktası olabilir.

  • Bu bağlamda yazımızda çingene büyüsü ile alakalı sunacağımız bilgileri dikkatli bir şekilde okuyup uygulamaya başlayacak, başka insanlardan ve sahtekar hocalardan yardım almadan tek başınıza yapabilecek ve başka kişilere muhtaç olmadan gerçekleştirebileceksiniz.

Evvela çingene büyüsünün hangi amaçlar için yapıldığına kısaca göz atalım, ardından da nasıl yapılması gerektiğini gözler önüne serelim.

Çingene Büyüsü İnsanı Hangi Hedeflere Ulaştırır?

Çingene büyüsü, sevdiğiniz herhangi bir kişinin kalbine taht kurup onun tamamen size bağlanması, gözünün ve gönlünün sizden başkasına komple kapanması ve aşk hayatında sizin başköşede olmanız maksadıyla uygulanabilir.

  • Zaten çingene büyüsünü yapıp da karşı tarafın kalbini mühürleyen ve onun kalbinde başka aşkların yer edinmesine engel olan binlerce insan bulunmaktadır.

Aynı zamanda çingene büyüsünü, eşinizin size delicesine bağlanması, tamamen sizin olması ve her anlamda sizin aşkınızla yanıp tutuşması amacına hizmet etmesi için de uygulayabilirsiniz.

  • Çünkü bu uygulama, eşinizin kalbine acayip bir sıcaklık yerleştirip kalbindeki küskünlüğü ve dargınlığı, soğukluğu ve uzaklık hissiyatını tamamen kaldıracak, size aşk ile bakan bir eş sunacaktır.

Yine çingene büyüsü uygulamasını sizi terk edip giden ve yarı yolda bırakıp sırtınızdan vuran eski sevgilinizi veya partnerinizi tamamen geri döndürmek ve tamamen size bağlamak maksadıyla da yapabilirsiniz.

Şimdi çingene büyüsü nasıl yapılır sorusu üzerinde durup konunun ayrıntılarını sizinle paylaşmaya başlayalım:

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çingene büyüsü için evvela yanınıza 1 adet hurma çekirdeği almanız gerekir ve bu hurma çekirdeğini bir bardak suyun içerisine yerleştirmeniz lazım gelir.

Bu bir bardak suyun içerisine yerleştirdiğiniz 1 adet hurma çekirdeğini su ile birlikte alıp sessiz bir yere geçerek orada bu iki malzemeyi 2 dizinizin arasına yerleştirip üstüne gözleriniz kapalı bir şekilde şunları okumalısınız:

  • “Ey görevli varlıklar, derdimin dermanı tamamen sizdedir ve siz bana yol gösterip beni bu acıdan kurtaracaksınız.”

Bu ifadeleri kapalı gözlerle, içinde 1 adet hurma çekirdeği olan suyun üstüne okuduktan sonra gözleriniz kapalı bir şekilde ortalama yarım dakika boyunca çingene büyüsünü hangi amaçla ve hangi maksatla yaptığınızı düşünüp bu düşüncede derinleşmeye gayret göstermeniz gerekir.

Bunu yaptıktan sonra ise gözlerinizi açıp bu iki malzemenin üzerine şu tılsımlı ifadeleri dikkatli ve seçici bir şekilde okumalısınız:

  • “Ey görevli varlıklar, insanların üzerinde yürüdüğü yollar adedince kalbimdeki aşkın akıcılığını içimde hissediyorum, gelmiş geçmiş bütün insanların aşk ıstırabını adeta kalbimin odağında duyuyorum. Sesimi duyarak bana el atın ve yardımcı olup beni bu çileden çekip çıkarın, tek kurtuluşum sizsiniz ve size kurtuluş maksadıyla kalbimi komple açmış bulunmaktayım. Kurtuluşumu ve selametimi size bağlayarak çingene büyüsü yapıyorum, bunu yaparken de size tam mânâsıyla itimat ediyor ve güveniyorum. Sizin varlığınız kalbime şimdiden huzuru telkin ediyor ve mevcudiyetiniz benim varlığıma güç katıyor. Kalbimin derinlikleri sizin hükmünüz altındadır ve artık bana tamamen görevinizi ifa edeceğiniz hissiyatı dolmuş bulunmakta.”

Bu tılsımlı sözcükleri, içine hurma çekirdeği atmış olduğunuz suyun üstüne okuduktan sonra şimdi bu suyu götürüp bir toprak parçasının üzerine dökün, toprağın üzerine düşen hurma çekirdeğini yanınıza alın ve onu daima yanınızda taşımaya çalışın.

Çünkü bu hurma çekirdeğini yanınızda taşıdığınız sürece çingene büyüsü hükmünü icra etmeye devam edecek, bu sayede siz de amacınızın gerçekleştiğini göreceksiniz.

  • Bu uygulamayı bu şekilde yapıp bitirdikten sonra ortalama 7 gün içerisinde sevdiğinizin size döneceğine şahit olacaksınız, fakat bunu yaptıktan sonra bile hurma çekirdeğini yanınızda taşımaya devam etmeniz gerekmektedir.

Bütün bunları yaptığınızda ve amacınıza kavuştuğunuzda, şu hususa da kesinlikle dikkat kesilmeniz şarttır ki bu çingene büyüsü birçok kişinin amacına ulaşmasını sağlamasına rağmen, yine birçok insanın musibet içerisinde kalmasına da neden olmuştur.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir