Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır, Etkileri Ne Zaman Görülür?

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, Hangi Konularda Bilgi Sahibi Olmalısın?

Değerli okurum, bu yazıda en doğru canbar aşk büyüsünü öğreneceksin, bu nedenle kendini talihli hissetmelisin; zira yazıyı okuyup bitirdiğinde “canbar aşk büyüsü” hakkında merak edilen bilgilerin tamamını zaten öğrenmiş olacaksın, hem de hiç kimseden yardım almana ihtiyacın olmayacak.

  • Fakat kendine bu konuda kesinlikle bir fırsat tanımak ve yazıyı sonuna kadar dikkatlice okumak zorundasın, zira canbar aşk büyüsü ile sevdiğin kişiyi delicesine bağlamanın keyfine ve mutluluğuna ulaşacaksın.

Öyleyse, birazdan aktaracağım canbar aşk büyüsünü öğrendikten sonra yazıyı hemen terk etme; çünkü özel anlamda canbar büyüsüne ilişkin, genel anlamda ise aşk büyülerine ilişkin çok mühim ayrıntılar aktaracağım.

Canbar Aşk Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Bu büyünün, bir aşk büyüsü olduğu ve bir kişiyi kendine bağlamak, elde etmek ve kalbine sahip olmak isteyen kişilerin başvurduğu bir sihir olduğunu biliyoruz. Her ne kadar canbar aşk büyüsünün değişik amaçlar için kullanıldığı biliniyor olsa da genellikle birini aşık etmek maksadıyla tatbik edildiği de bir gerçektir.

Okumak İsteyeceksiniz: Evlilik Büyüsü 

Peki, Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle, sevilen ve aşık olması istenilen kişinin bir fotoğrafı bulunur. Eğer, bu kişinin herhangi bir fotoğrafı yok ise, o zaman da simgesel bir resim çizilir.

Tabi, bu resmin de çok ustaca çizilmesine gerek yok; çünkü önemli olan, aşık olması istenen kişiyi temsil etmesidir. Kısaca, sen kendin de bir A4 kağıdı alıp sana aşık olmasını istediğin kişinin basit bir resmini çizebilirsin.

  • Bu bağlamda, aşık etmek istediğin kişinin çamurdan heykelini de yapabilirsin. Tabi bu heykelin de mükemmel olması gerekmiyor; çamurdan yapılan basit bir insan heykeli olması yeterli.

Yine bu heykel, balmumundan da olabilir. Yani çamur yerine balmumu da kullanılabilir. Tabi tahtadan veya bezden yapılan bebekler de canbar aşk büyüsü için kullanılacak bu malzeme için uygun olabilir.

  • Kısacası, burada kolayına gelen hangisi ise onu kullanabilirsin; ancak dikkat edilecek en önemli hususlardan biri şudur ki, sana aşık olmasını istediğin kişi için hangi malzemeyi kullanıyor isen, kendin için de aynı malzemeyi kullanmalısın:

Yani sevdiğin insanın fotoğrafı var ise, senin de fotoğrafın olmalı. Veya onun çamurdan heykelini yapacak isen, kendinin de çamurdan heykelini yapmalısın.

Bu noktayı netleştirdiğimize göre, gelelim canbar aşk büyüsünün diğer detaylarına:

Canbar Aşk Büyüsünün Detayları

Şimdi, elindeki suretlerin (ikinizin fotoğrafı veya resmi veya heykeli) her ikisini de yan yana getirip iki suretin üzerine de 99 defa Ya Vedûd okuman gerekiyor.

  • Bu ilk Ya Vedûd’dan sonra,  her iki suretin de kalp hizasına bir yuvarlak çizmeli ve bu yuvarlağın içine de önce anne adını, sonra da sizin adınızı yazmalısın.

Örneğin onun adı Mehmet, annesinin adı da Selma olsun. Onun suretinin kalp hizasına bir yuvarlak çizip bu yuvarlağın içine de Selma’dan doğma Mehmet yazmalısın. Aynı işlemi kendi suretin için de yapıp iki sureti yan yana getirmelisin.

  • Şimdi de canbar aşk büyüsünün devamı olarak, bu iki suretin ikisine birden (ayrı ayrı değil) yine 99 kez Ya Vedûd okuyarak sıcak nefesinle iki suretin kalp odağına üflemelisin.

Sonra bu iki sureti birleştirip ikisinin altına, bir kağıt parçasına şöyle yazmalısın:

“Ey Allah’ın mahlukatı! Bilin ve anlayın ki bu iki kişi, birbirine ölümsüz bir aşkla bağlanmış ve kenetlenmiştir. Bu bilginin aksine hareket edenler, lanetlenir.”

Bu ifadeleri bir kağıt parçasına yazıp bu iki suretin altına yapıştırdıktan sonra, iki sureti bu haliyle bir duvara asıp bir hafta orada durmasını sağlamalısın. Bu şekilde, canbar aşk büyüsü de tamamlanmış olur.

Şimdi, canbar aşk büyüsünün bu yapılış şeklinden öte, bilmen gereken birkaç hususu daha belirtmekte fayda var:

Canbar Aşk Büyüsü, Çok Önemli Hususlar

  • 1- Bu yazımda, sadece bilgi vermek istedim; ama şunu unutma ki her büyü, tehlikeli bir alemin kapısını açabilir ve insanın başına bela olabilir. Bana kalırsa, büyüyle falan uğraşıp kendi rahatını bozma.
  • 2- Piyasada dolaşan onlarca sahte medyum ve astrolog var ve bu medyumların hemen hepsi, canbar aşk büyüsü yaptığını iddia ederek insanları kandırıyorlar. Bunların tuzağına düşme ve asla böyle bir girişimde bulunma.
  • 3- Aşk büyüleri kitabı olarak piyasada dolaşan kitapları da iyice incelemeden bu tür kitapları satın alma; çünkü bu kitapların çoğunun bir palavradan ibaret olduğu biliniyor.
  • 4- İnternette dolaşırken karşılaştığım bir dua kitabı senin de aşk hayatını değiştirebilir.

Bu kitapla ilgili yorumların hemen hepsi olumlu olduğu halde yine de dikkatli olmanı tavsiye ederim; çünkü bu tür hassas konularda yanlış yapmak, ciddi sorunlara yol açabilir.

  • Evet, canbar aşk büyüsüne ilişkin bu yazımda bu 4 önemli hatırlatmayı yapma ihtiyacı hissettim. Umarım yanlış adım atmazsın.

Bu kitabın okuyucu yorumları ve indirme bağlantısı:

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir