Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Bu Belirtileri Mutlaka Bilmelisiniz

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, İşte Birbirinden Önemli Belirtiler

Bu makalede hiçbir yerde bulamayacağınız büyü belirtileri konusunu anlatacağız, bu sayede büyü yapıldığının nasıl anlaşılacağı ortaya çıkacak ve siz de kendinize veya yakınlarınızdan birine yapılan büyünün mahiyetini bilmiş olacaksınız.

Aşağıda birçok madde sıraladık, bu maddelerin her biri büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap olmakla birlikte, aynı zamanda merakınızı ve ilginizi çekecek birkaç önemli bilgiye de tanık olacaksınız.

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Evvela birçok kişinin asıl merak ettiği konu olan kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır konusuna değinelim, çünkü birçok kadın, kocasına büyü yapıldığının farkına varamıyor maalesef.

 • Kocasına büyü yapılan kadın, evvela kocasının ayakkabısının içine bakıp yabancı bir cisim olup olmadığını kontrol etmelidir, çünkü genelde erkeklerin ayakkabısı içerisine yabancı cisimler konulur ve büyünün etkisi de bu cisme aktarılır.

Aynı zamanda, kocasının zihinsel faaliyetlerinde aksama olup olmadığını kontrol etmek de çok önemlidir, bunun sebebi ise büyü yapılan kişinin zihinsel aktivite (mesela bazı şeyleri hatırlama) konusunda problem yaşamasıdır.

Yine kocası büyüye maruz kalan kişi, eşinin eski sevgisini ve ilgisini kaybettiğini de fark edecektir.

Eşinizde son zamanlarda aşırı durgunluk veya aşırı aktivite durumu meydana geldiyse yine çok dikkatli olmak zorundasınız, çünkü aşırı halsizlik ve durgunluk da aşırı aktivite hissi ve enerjik olma durumu da büyü belirtisidir.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bir kişinin kalbini, aşık olduğu veya birlikte olmak istediği kişiden söküp almayı amaçlayan ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız peki?

Ayırma büyüsünün ilk belirtisi, karşı tarafın kalbinde son zamanlarda yaşanan sıkışma ve ritim bozukluğu olacaktır. Dolayısıyla bunu, ayırma büyüsü yapıldığını zannettiğiniz kişiye sorup teyit edebilirsiniz.

 • Yanı sıra, ayırma büyüsü yapılan kişinin görme bozukluğu ve bulanık görme gibi kayıpları da oluşabilir. Fakat kesin bir yöntem için, yine yabancı cisim konusuna dikkat etmek gerekir, bunun için de büyü yapıldığını zannettiğiniz kişinin özellikle cüzdanına ve ayakkabısına bakıp kontrol ederek yabancı bir cisim olup olmadığını incelemek şart olacaktır.

Şimdi de bende büyü var mı testi ile alakalı oldukça etkili ve yanılma payı sıfıra yakın olan bir test üzerinde duralım:

Bende Büyü var mı Testi

 • √ Son zamanlarda beklenmedik durumlara aşırı tepki veriyor musunuz?
 • √ Yakınlarınız sizde büyük bir değişim olduğu konusunda hemfikir mi?
 • √ Kalp ağrısı yaşıyor musunuz? Bu ağrı fiziksel olabileceği gibi duygusal da olabilir.
 • √ Günün belli bir saatinde mutlu iken aniden duygusal bir açmaz ile karşılaştığınız oluyor mu?
 • √ Hayattan bıkıp ani intihar fikirleri musallat oluyor mu? En azından aklınızdan ara sıra da olsa ölüm fikrini geçiriyor musunuz?
 • √ Ani öfke nöbetleri veya sinir krizleri geçirdiğiniz oldu mu?
 • √ Son zamanlarda normalde olmayan hayaller (halüsinasyon) ile kendinizi kötü hissettiğiniz oldu mu?

Bu sorulardan en az 2 tanesine evet yanıtını verdiyseniz, bende büyü var mı testinin pozitif olduğunu üzülerek söylemek durumundayız. Ne yazık ki bu duruma bir çözüm yolu arayışına girmek şart olacaktır. Fakat bunu söyleyebilmek için başka teşhis konulmuş fiziksel veya ruhsal bir rahatsızlığınızın olmaması gerekir.

Nazar ve Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri nelerdir ve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorularına, en önemli ve kati belirtiler ile yanıt verdik, fakat çoğu zaman büyü ile nazar birbirine karıştırılır, bu da yanlış anlaşılmalara sebebiyet verir.

Halbuki büyü, daha kötücül ve keskin bir güç olmasına rağmen, nazar daha masum ve daha hafif bir enerjiye sahiptir. Bu nedenle, yukarıda tarif edilen belirtileri ciddi ve ağır şekilde yaşıyorsanız, bu durum, yüksek ihtimalle büyünün belirtisidir, ama belirtilerin daha hafif olması, nazara işaret edecektir.

√ Baş dönmesi ve mide bulantısı, görme kaybı veya bulanık görüş, zihinsel zayıflık ve hatırlama güçlüğü, kalp ağrısı ve bedensel durgunluk, hayattan zevk alamama problemi ve intihar meyli, büyü ve nazarın ortak belirtileridir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Büyü Belirtileri İslami Olarak Nasıl Anlatılır?

İslami olarak da büyü belirtileri, yine İslam alimleri tarafından yoğun çalışmalar neticesinde ortaya konmuştur ve çoğu tecrübeye dayanır. İşte denenmiş ve tecrübeyle sabit hale gelmiş 5 büyü belirtisi:

 • √ Bir insana büyü yapıldığı, onun yaptığı ibadetlerden zevk almaması şeklinde anlaşılır, bu anlamda kendinizi denetleyin, eğer ibadetler size zevk vermiyorsa risk altındasınız demektir.
 • √ Büyü yapıldığı insanın korkulu rüyalar görmesi, kabuslar eşliğinde uyanması sonucunda da anlaşılır.
 • √ Eğer, gün ortasında olur olmaz yerlerde ve zamanlarda dalıp gidiyorsanız ve kendinizi bir anda uyanmış gibi hissediyorsanız, bu durum büyü belirtisi olarak tarif edilir, bilhassa bu dalıp gitmeler ve kaybolmalar uzun süreli oluyorsa ciddi sıkıntılar var demektir.
 • √ Halüsinasyon ve hiç olmayan suretler görmek de büyü belirtisidir, bu işaret yoğun bir şekilde yaşanıyorsa, büyünün keskin ve güçlü olduğu ortaya çıkar.
 • √ İslami olarak ortaya konulan ve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, diyenlere hitap eden bir işaret de, yabancı cisim sendromudur, yani kendisine büyü yapılan kişinin oturduğu evde ya da vücudunda veya eşyalarında yabancı cisimler ortaya çıkar.

Tüm bu problemleri geride bırakmak, rahatlamak ve huzur bulmak için, yapılan keskin büyü, güçlü dualar ile etkisiz hale getirilmelidir, bunun için şu dua kitabına itimat ediyoruz:

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir