Büyü Belirtilerini Öğrenerek Tehlikenin Erkenden Farkına Varın!

En yaygın büyü belirtileri

Birçoğumuzun başına gelmiştir. Kendimize şu soruyu sormuşuzdur: “Acaba bana büyü mü yapıldı?” Bu sorunun yanıtını net olarak tespit etmek için büyü belirtileri nelerdir, bilmeniz gerekir.

Bu soruyu kendimize sorma sebebimiz son zamanlarda hayatımızda yaşadığımız olağanüstü olaylardır. İrademizin zayıfladığını, gözlerimizin bağlandığını, hiç olmadık durumların başımıza geldiğini görürüz. Yaşadıklarımız bize bu soruyu sordurmuştur. Peki bize büyü yapıldığını anlamamız mümkün müdür? Evet, kesinlikle mümkündür. Birkaç basit gözlemle bunu anlatabilirsiniz. Üstelik gözlemlerinizin başarıya ulaşması için yine büyüye müracaat etmeniz gerekmemektedir. Şimdi büyü belirtileri nelerdir, bir bakalım:

Kayıp eşyalar ve anlamsız unutkanlıklar

Eşyaları yerinde bulamıyorsanız ve sonra aniden bu eşyalar gözünüzün önünde beliriyorsa bilin ki size büyü yapılmıştır. Büyü kimin üzerine yapılmışsa onda unutkanlık hissi yaratır. Yorgunluk, aşırı uyuma isteği ve iştah düzeni de büyü yapıldığının belirtileridir. Ancak tekrar ifade edeyim ki kayıp eşyalar bir süre sonra gözünüzün önünde hemen beliriyorsa etrafınızda bir ağ kurulmuş demektir.

Işıkların açılıp kapanması

Siz bir odaya girdiğimizde elektrikler aniden kesiliyorsa veya açılıyorsa dikkatli olmalı ve gerekli önlemleri almalısınız. Tabi bir ya da ili defalık tesadüfler sizi yanıltmasın. Gözlemlerinizi kanıt seviyesine çıkarabilecek kadar tekrar olması gerekir. Dört defa bu durumun tekrar etmesi yeterlidir. Aynı şey elinizde çakmağın ya da mumun normalden hızlı sönmesiyle de ilgilidir. Ancak bu detay sizi yanıltabilir, bu durumu bir uzmanın gözlemlemesi çok daha uygun olur.

Cebinizdeki bozuk paralar

Eğer cebinizde hiç bozuk para olmadığına inanıyorken birden bozuk para buluyorsanız ya da daha birkaç dakika önce cebinize attığınız bozuklukları bulamıyorsanız. Büyülenmiş olma ihtimaliniz var. Hele cebinizde en son beşlik, ellilik gibi içinde beş rakamı bulunan paralar kalıyorsa şüpheleriniz yerindedir, derim.

Suya üfleme deneyi

Saydam bir bardağa su doldurun. Hafifçe üfleyin. Su normal akışkanlığı seviyesinde dalgalanıyorsa sorun yok. Ancak nefesinize karşı bir direnç gösteren ve hafif katılaşmış özellik gösteren su kötüye işarettir. Nefesinizin bağlandığını gösteren bu durum sizi harekete geçirmelidir.

Hayvanların size karşı kayıtsız kalması

Size daha önce saldıran bir köpek artık saldırmıyor mu ya da daha önce kuyruğunu dize sürtüp sevgisini gösteren bir kedi artık size yaklaşmıyor mu? Bu durumda büyünün kokusu denen durumu düşünün. Hayvanlar bu kokudan müthiş rahatsız olur. Size bu yüzden yaklaşmıyorlardır.

Bundan böyle müminin silahı olan doğru ve en güçlü duaları Murad Duaları Kitabı'ndan öğrenebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, sizi de çok etkileyecek.

Buraya tıklayıp Murad Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir