Bu Kuduriye Duası Herkesin Hayatını Değiştirecek

Kuduriye Duasının Gücünü İliklerime Kadar Hissettim

Kuduriye duası insanların içindeki aşk ıstırabını giderek onlara sonsuz bir fazilet armağan etme gücüne ve yeterliliğine sahip bir duadır. Bu nedenle kişiler kuduriye duasını daima yapmalı ve çevresindeki insanlara da tavsiye etmelidir.

Ben bu yazıyı yazarken kuduriye duası konusunda o kadar çok tecrübe ve birikime sahip oldum ki bu konuda adeta uzmanlaştım ve uzmanlaşmış olduğum bu konunun ayrıntılarını da sizinle paylaşmak istedim şöyle ki:

  • Hayatımın ilk aşamalarında, yani sevgilimle mutlu ve mesut bir vaziyette iken, kuduriye duası konusunda herhangi bir bilgiye sahip değildim; fakat ne zaman ki sevgilimden ayrıldım ve onun aşkının ıstırabının yüreğimi yakmaya başladığını hissetmeye başladım; işte o vakit kuduriye duası arayışına girdim ve neler yapabileceğimi incelemeye başladım.

Kuduriye duası adı altında sunulan fakat bu duayı olduğu gibi yansıtmayan birçok uygulama ile karşılaşarak bu uygulamaların her birini teker teker denedim, fakat hiçbirinin fayda sağlamadığını ve her birinin aslında eksik ve yarım olduğunu sonradan fark ettim.

  • Ardından da en doğru kuduriye duası nedir ve nasıl tatbik edilir diye araştırma yaparken çok değerli bir İslam aleminin bu konuda yazmış olduğu bilgilerle karşılaştım ve bu kuduriye duasını, sahih olduğu için aynen tatbik edip hayatımın değişmeye başladığını gözlemledim ve bu sevinç içerisinde mutluluk ile doldum.

Hakikaten bu kuduriye duasını uygun bir şekilde yapıp kurallarına riayet ederek tatbik ettiğimde, müthiş bir değişim ile karşılaştım ve benden ayrılan sevgilimin pişmanlıklar içerisinde ve nedamet dolu bir yüz ve yürek ile bana döndüğüne şahit oldum.

Şimdi bu kuduriye duası nasıl yapılır onu izah etmek istiyorum.

İlgili Yazı: Aşk Evliliği mi Mantık Evliliği mi? Hangisi Beni Mutlu Edecek?

İşte Hayatımı Düzelten Kuduriye Duası

Bu kuduriye duası için yalnızlığı tercih etmeli ve sakin bir yerde dizüstü çöküp Allah’a el açarak şunları yapmalı:

Kişi, kuduriye duasını yaparken evvela yanına bir su bardağı dolusu ılık süt almalı ve bu sütü iki dizinin arasına yerleştirip üstüne şunları okumalıdır:

  • “İlahi, yaptığım duanın senin makamına ve yüce mercine ulaşabilmesi için, selim kudretinden istiyorum, senin varlığını kendime aracı kılıyorum ve bütün mübarek insanların ve özellikle de peygamberlerin ve evliyaların şefaatini kendime aracı yapmak istiyorum. Duanın kabulü ve dileğimin gerçekleşmesi senin zatının yüceliği ile mümkün olabilir ve özellikle de kuduriye duası ile niyet ettiğim ve muradımın hasıl olması için arzuladığım kişinin birlikteliğini ve vuslatını senden temenni ediyorum. Bana varlığının tecellileri ile ve kudretinin hükmü ile gerekli muameleyi yaparak kuduriye duasını hakkımda hayırlara vesile kıl Allah’ım, amin.”

Bu güzel sözcükleri okuyup bitirirken iki dizinizin arasında bulunan ılık sütü alıp 3 yudumda için ve üzerine 7 defa Fatiha Suresi’ni, bunu takiben de 3 defa İhlas Suresi’ni okuyun ve sonrasında da şu sözcükleri telaffuz edin:

Açıkçası ben yukarıda size tarif ettiğim şekilde kuduriye duasını yapıp kısa süre içerisinde mutluluk ve huzur dolu bir aşamaya geldim, eski çıkmaz sokakların ve karanlık atmosferin hayatımdan çıktığına, eski kötülüklerin ve kötü durumların geride kaldığına ve eski sevgilimin bana yeniden dönerek beni kollarını almak istediğine ve bana tabiri caizse adeta taparcasına bağlandığına şahit oldum.

Fakat kuduriye duasını size anlattığım şekli ile yaparken İslam alimlerinin değerli eserlerinde yer verdikleri şu gibi hususlara da dikkat etmeniz gerektiğinin altını bilhassa çizmek zorundayım, çünkü bu hususlara dikkat etmeyen insanların kuduriye duası ile amaçlarına ulaşamadıkları ve muratlarına nail olmadıkları da bilinmektedir.

Bu hususlar şunlardır:

Kuduriye Duası için Özel Bilgiler

  • √ Kişi, öncelikle kalbindeki bütün kötü niyetleri ve kötü arzuları devre dışı bırakıp sadece masum duygular ve günahsız hissiyat içerisinde bulunmaya dikkat etmelidir.
  • √ Aynı zamanda kişinin kuduriye duası tamamen gerçekleşsin diye duayı yapan kişinin mutlaka Hazreti Peygamber aleyhissalâtü vesselâm’a salavat getirmesi yani duaya başlamadan önce sallallahu aleyhi ve sellem ifadelerine yer vermesi gerekmektedir.
  • √ Aynı zamanda yukarıda da beyan etmeye çalıştığım gibi, bu duayı yapan kişinin tam bir teslimiyet ile Alemlerin Yaratıcısı olan Allah’tan başka gönlündeki bütün mercileri ve makamları devre dışı bırakmaya çalışması gerekmektedir.

Bunları yapan insanların uyguladıkları kuduriye duası, inşallah kısa süre içerisinde uygulayıcıların muradına erişmesi sonucu ile ortaya çıkacaktır.

Yeri gelmişken şu dua kitabını da size tavsiye etmek isterim:

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir