Aşk Büyüsü Yerine Hayırlı Bir Yol Tavsiyesi

aşk büyüsü

Eğer siz de birçok meraklı ve hevesli insan gibi aşk büyüsü nasıl yapılır diyerek bu büyünün detaylarını tamamen ve en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz, bundan emin olabilirsiniz.

  • Evet, bu makalede aşk büyüsü ile ilgili bütün ayrıntıları en ince noktasına kadar öğrenecek ve hiç kimseden yardım almadan (özellikleri hocalara ve medyumlara ihtiyacınız olmadan ve onların yardımına muhtaç olmadan) evde tek başınıza bu uygulamayı rahatlıkla yapabileceksiniz.

Bununla birlikte, aşk büyüsü ile ilgili bir çok önemli bilgiyi ve hayati ayrıntıyı da anlamış olacaksınız ve bu sayede hiçbir yanlış adım atmadan yolunuza aşkla ve mutlulukla devam etmenin sırrını öğreneceksiniz.

  • Bu yazımızda aşk büyüsü ile ilgili 4 madde aktaracağız ve bu maddeler içerisinde bilmeniz gereken bütün ayrıntıları bularak özellikle de “aşk büyüsü nasıl yapılır” sorusunun en güzel cevabını öğreneceksiniz.
  • Ancak bu büyünün ciddi risklerinin de olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sebepten ötürü yazımızın sonunda çok daha hayırlı bir yol önerisinde de bulunduk. 

İşte başlıyoruz, aşk büyüsü hakkında merak edilen her şey:

aşk büyüsü

Aşk Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Aşk büyüsü, birini kendisine ölesiye ve delicesine bağlamak, bu kişinin kalbine sevda mührünü basarak onu tam anlamıyla aşık etmek ve gözünün başka hiçbir insanı görmemesini sağlamak amacıyla yapılır.

  • Bu büyü öylesine etkili ve öylesine derinden tesir etme gücüne sahiptir ki, büyü yapıldıktan sonra, ortalama 10 yıl içerisinde kendisine bu büyünün kancası atılan kişi, başka hiçbir insana gönül veremez ve hatta gözü başka hiçbir insanı göremez.

Dolayısı ile aşk büyüsünün herhangi birini bağlamak ve gözünün başka hiçbir insanı görmemesini sağlamak amacıyla yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

aşk büyüsü

Aşk Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Kendisine aşk büyüsü yapılan insanların ortalama 10 yıl boyunca başka hiçbir insana gönlünün kaymaması ve başka hiçbir insan ile ilgilenmemesi, sadece ve sadece bağlandığı kişiye eğilim göstermesi bu büyünün ne kadar etkili olduğunun en büyük kanıtıdır.

  • Evet, tarihte kendisine aşk büyüsü yapılan insanların ortalama 10 yıl boyunca başka hiçbir insana eğilim göstermeden sadece ve sadece büyü yapan kişinin aşkı ve sevdası ile yanıp tutuşan insanların sayı çokluğu, bu büyünün ne kadar etkili olduğunun ciddi bir kanıtı olarak ortada durmaktadır.

Şimdi de bu uygulamanın hangi malzemeler ile yapıldığı konusunu gündeme getirelim ve ardından da büyünün nasıl yapılması gerektiğini izah etmeye başlayalım:

Aşk Büyüsü Hangi Malzemeler ile Yapılır?

Aşk büyüsünün bir kalem ve bir kağıt ile yapılması mümkündür ve bu iki malzeme ile yapılan büyünün ölçütleri şunlardır:

  • Uygulamada kullanılacak olan kalemin hem içinin hem de dışının kırmızı olması gerekir ve bu kalem kırmızı kurşun kalem olmalı.
  • Uygulamada kullanılacak olan kağıdın ise sarı saman kağıdı şeklinde olması gerekir ve her iki malzemeyi de herhangi bir kırtasiyeden temin etmeniz oldukça kolaydır.

Evet aşk büyüsünün iki malzemesi de gayet kolay bir şekilde temin edilebilecek, oldukça basit ve her yerde bulunabilen materyallerdir.

  • Zaten herhangi bir büyü malzemesinin kolay bulunabilir olması, o uygulamanın güçlü ve kullanışlı olmasını sağlayan en önemli şartlardan biridir.

Şimdi de yapacağınız uygulamanın görevli varlığı üzerinde duralım ve hangi varlık ile iletişime geçmemiz gerektiği hususunu aydınlatmaya gayret edelim:

aşk büyüsü

Aşk Büyüsünün Görevli Varlığı Kimdir?

Aşk büyüsünün görevli varlığı olarak bilinen ve kendisinden daima Hüddam Apraziyal Efendi şeklinde bahsedilen, son derece güçlü olduğu bilinen ve serdar-ı hüddam olarak tanınan bu görevli hakkında, birçok kadim büyü kitabı ve bu büyü kitaplarının en önemlisi olan “Kudema” şunları söyler:

  • “Hüddam Apraziyal Efendi, hüddamlar içerisinde en önemli ve en yetenekli görevlilerden biridir ve onu kendisine boyun eğdirebilen herhangi bir insan, neredeyse sonsuz bir güce ve sonsuz bir enerjiye sahip olur. Bununla birlikte bu görevliyi elde ettikten sonra kanalize etmek oldukça kolaydır.”

Evet, aşk büyüsü uygulamasının görevli varlığı olarak bilinen Hüddam Apraziyal Efendi isimli görevliyi nasıl istihdam etmeniz (çalıştırmanız ve kullanmanız) gerektiğini bilmelisiniz. 

Önemli bir uyarı

Aşk büyüleri de dahil olmak üzere her türlü büyü uygulamasının ciddi riskleri vardır. Bu riskleri göze almadan büyü yapılamaz. Büyü ile maksadına ulaşan pek çok insan ne yazık ki sonraki dönemlerde telafisi mümkün olmayan sıkıntılarla karşılaşmıştır. Bu itibarla büyüden uzak durmak ve helal yollara başvurmak büyük önem taşımaktadır.

aşk büyüsü

Peki ne yapmalı?

Eğer aşk yaşamında mutluluğu yakalamak istiyorsanız başvurabileceğiniz en güvenilir yöntem aşk dualarına başvurmaktır. Bu yöntem hem daha tesirli hem de risksizdir. Eğer hakkınızda hayırlısı ise inşallah dualarda geçen kutsi sözlerin yüzü suyu hürmetine inşallah murat ettiğiniz hedefe ulaşırsınız.

İşte tam da bu noktada konu ile alakalı çok olumlu yorumlar alan bir eseri tavsiye ederek yazımızı bitirmek istiyoruz. İnşallah bu eser özel yaşamda mutluluğu yakalamanıza vesile olur.

Content missing

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir