Aşık Etme Büyüsü Tarzında 7 Farklı ve Etkili Uygulama

En kadim aşık etme büyüsü: Saç büyüsü

Tarihin bilinen en eski aşık etme büyüsüdür. Dünyanın neredeyse tüm coğrafyalarında yaygın olarak uygulanmaktadır. Bu büyü kadın saçına veya siyah iplere belli sayıda düğüm atılmasıyla yapılmaktadır. Kaç düğüm atılacağına aşık ettirilecek kişilerin yaşlarına ve isimlerindeki harf sayısına göre karar verilir.

Saç büyüsü bozdurulması en güç büyülerden biri olduğu için çok sık tercih edilmiştir.

Necis bir aşık etme büyüsü: Domuz yağı büyüsü

Bilindiği gibi domuz İslam dünyasında etinin yenilmesi haram sayılan hayvanlardan biridir. Domuz beslemek ve domuz ürünü tüketmek kesin bir dille yasaklanmıştır. Bu nedenle İslam dünyasında domuz necis yani pis bir hayvan olarak kabul edilmiştir.

Domuz yağı büyüsü hem aşık etme hem de ayırma büyüsü olarak icra edilmektedir. Bu nedenle “çift ağızlı büyü” sayılır. Büyünün aşık etme versiyonunda domuz yağı külle karıştırılarak aşık ettirilecek kişinin yürüyeceği yola dökülmektedir. Ancak dökülecek bu karışım hazırlanmadan önce uzun bir müddet tılsımlı sözcükler okunmaktadır.

Anadolu’ya özgü bir aşık etme büyüsü: Kaşık büyüsü

Çıkış yeri Anadolu olan aşık etme büyüsüdür. Bu büyüde iki tahta kaşık alınır ve kaşıkların üzerine çeşitli semboller çizilir. Ardından ağzı birbirini gösterecek şekilde kaşıklar bağlanır. Kaşıklar toprağa gömülerek beklenir. 14 gün geçtikten sonra büyü tamamen tutmaya başlar. Ancak bu büyüde kaşıkların ağzı ters tarafları görecek biçimde bağlama yapılırsa aşık etme büyüsü soğutma büyüsü haline gelir.

Yapılışı en zor aşık etme büyüsü: Mum büyüsü

Kadını ve erkeği temsil eden iki adet mumun etrafında belli sayıda tur atılır. Her turda tılsımlı sözcükler okunur. Bir adımın eksik ya da fazla atılması büyünün mahiyetini büyük oranda değiştirir. Ayrıca büyüyü icra etmek için uzun metinlerin ezberlenmesi gerekmektedir. Bu bakımdan en zor aşık etme büyülerinden bir kabul edilir.

Mum büyüsünde sadece kişiler değil kişilerin aileleri de büyülenir. Böylece aşık ettirilen kişilerin karşında kimse durmaz.

İlginizi Çekebilir: Nohut Büyüsü ile 14 Günde Sevdiğini Kendine Bağla

Yanlış anlaşılan bir aşık etme büyüsü: Adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü kadının adet olduğu ilk gün yapılan bir büyüdür. Çakıl taşları, beyaz bez parçası, birkaç damla adet kanı bu büyünün temel malzemeleridir.

Ancak tarih içinde bu büyü yanlış anlaşılmıştır. Daha çok adet kanının gizlice erkeğe içirilmesi olarak uygulanmıştır. Fakat hiçbir büyü kitabında böyle bir ibare bulunmamaktadır.

Ne var ki Türkler ısrarla erkeğin yemeğine birkaç damla adet kanı karıştırarak erkeğe yedirmenin büyünün temeli olduğunu düşünmüşlerdir. Hatta hiç bir tılsımlı sözcüğe ve büyü ritüeline dayanmadan sadece adet kanı içirmenin erkeği aşık etmeye yeteceği iddia edilmiştir. Elbette ki bu tarz uygulamalar ile asıl adet kanı büyüsünün hiçbir alakası yoktur.

Vefkle yapılan bir aşık etme büyüsü: Canbar büyüsü

Canbar büyüsünde deri eşyalar (çanta, ayakkabı, cüzdan gibi…) üzerine çeşitli şekiller çizilir ve bu şekiller kadın ile erkeği temsil eder. Arap alfabesinin harfleriyle de vefk yazılarak büyü yapılır.

Vefk büyü yapmak için yazılmış metin demektir. En etkili aşık etme büyülerinden biridir. Daha çok evlilere yönelik yapıldığı için “yuva yıkan büyü” olarak adlandırılır. Bu büyüyü bozmak için tekrar deri üzerine vefk yazmak gerekir.

Kara bir aşık etme büyüsü: Köpek büyüsü

Köpek büyüsü gerçekten de köpekten alınan tüylerle yapılan bir büyüdür. En önemli özelliği kişiyi köpek gibi aşık ettirmesidir. Kendisine köpek büyüsü yapılan kişi gururunu bir tarafa atar, tüm sorumluluklarını unutur ve deli divane aşık olur. Köpek büyüsü tesirleri hemen görülen bir uygulamadır. Büyü kişileri o kadar derinden etkiler ki büyülenmiş şahıslar aşklarının biricik gerçek olduğu zannına kapılır.

Aşık etme büyülerini yaptırmak günah mıdır?

Büyü yapmak dinen caiz değildir. Çünkü her türlü büyü Kuran’da ve hadislerde kesin bir dille yasaklanmıştır. Hatta büyük alimler büyü yapmayı yedi büyük günahtan biri kabul etmişlerdir. Bu nedenle büyü yapmaktan kesinlikle uzak gerekir.

Tabii büyüye başvuran insanların büyük bir kısmının iyi niyetlerle bu yolu denediği açıktır ancak iyi niyetle dahi olsa caiz olmayan bir yolu denemek kişiyi günahtan muaf tutmaz. Çünkü haram her halükarda haramdır.

Ayrıca medyumların dünyası son derece riskli ve karmaşık bir ortamdır. Bu ortamda kişinin başına türlü türlü musibetlerin gelme ihtimali de vardır.

Sevdiğine kavuşmak için büyü dışında başka çözüm yolları yok mu?

Elbette ki büyü dışında da çeşitli yollarla sevdiğine kavuşmak mümkündür. Büyü sevgiliye ulaşmanın en karanlık ve en riskli yollarından biridir. Halbuki nurani yollarla da sevdiğine kavuşmak mümkündür. İşte tam da bu noktada çok etkili bir eser tavsiye etmek istiyoruz.

Duaların ilahi gücüyle kişinin sevdiğine kavuşmasına vesile olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı bu hususta başucu kaynağı olacak niteliktedir.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir