Aşık Etme Büyüsü için 7 Farklı ve Etkili Tarif

aşık etme büyüleri

06Aşık etme büyüsü yapmaya karar veren kişiler bu konuda harekete geçtiklerinde onlarca hatta yüzlerce farklı uygulama olduğunu görmektedir. Bu sefer yeni bir soru ortaya çıkmaktadır: “Hangi aşık etme büyüsünü uygulamalıyım?”

Bu soruya bizim yanıtımız “hiçbiri”. Gerçekten de aşık etme büyüsü ile sevdiğine kavuşmak isteyen değerli okurlarımıza büyü yapmanın dinen caiz olmadığını ve eğer sevdiklerine kavuşmak istiyorlarsa “aşık etme dualarını okumalarını” tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda öncelikle merak eden okurlarımız için en sık uygulanan 7 aşık etme büyüsü hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eserin vesile olduğu mucizevi gelişmelere değineceğiz.

İşte birbirinden farklı 7 aşık etme büyüsü ve büyülere alternatif bir yol (aşk duaları) tavsiyesi

Kilit büyüsü

Daha önce kullanılmamış bir adet kilit ve anahtarı ile yapılır. Kilit kadını temsil ederken anahtar erkeğin sembolü olarak kullanılır.

Büyünün tutması için gece yarısı tılsımlı sözcükler okunur. Ayrıca kadının ve erkeğin isimleri belli sayıda tekrar edilerek büyünün tesiri artırılır. Ardından kilit kapatılarak gizli bir yerde toprağa gömülür. Anahtarı ise deniz, göl, ırmak gibi büyük bir su kaynağına atılır.

Etkileri uzun süren bir büyüdür. Eğer herhangi bir yolla bozdurulmazsa insanların duygularını ömür boyu etkileyebilir.

Çingene aşk büyüsü

Cinsel duyguları güçlendirerek kişileri birbirine bağlar. Diğer aşık etme büyülerinin aksine tamamen bedensel bağlılığa dayanır. Yani kadın ile erkek arasında duygusal bir yakınlaşma olmaz. Sadece birbirlerini deli gibi arzularlar.

Çingene büyüsü o kadar güçlü biçimde tesir gösterir ki insanlar içinde bulundukları ortamı düşünmeden harekete geçebilirler. Bu büyüye maruz kalan bekarlar genellikle evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamaktadır. Yaşlı kişilere yapıldığında dahi onların cinsel dürtülerini harekete geçirir. Bu özelliği nedeniyle “afrodizyak büyü” olarak da bilinmektedir.

aşık etme büyüleri

Köpek büyüsü

Aslında köpekle hiçbir alakası yoktur. Yani bu büyüde köpeklere ait kıllar veya başka bir parça kullanılmaz. Büyünün bu adı almasının sebebi kişiyi deyim yerindeyse sevdiğine “köpek gibi bağlaması”dır.

Köpek büyüsü vefk ile yapılan bir büyüdür. Vefk büyü yapmak maksadıyla yazılan yazılardır. Bu büyüde avuç içi büyüklüğünde iki kağıda çeşitli ifadeler yazılır. Tılsımlı ifadelerin bulunduğu bu kağıt parçaları sonradan yakılır.

Köpek büyüsü hem kadınlar hem de erkeklere yönelik yapılabilir. Ancak büyünün erkeklerde daha hızlı tesir gösterdiğini ifade etmek gerekir.

Adet kanı ile yapılan aşık etme büyüsü

Kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyüdür. Adetin görüldüğü ilk gün kadın kullandığı adet bezini büyü malzemesi olarak kullanır.

Adet kanı büyüsünde alınan kanlı bez veya pet başka bir kumaş parçasının içine konur. Ardından bu kumaş parçası rulo haline getirilerek iyice bağlanır. Rulo haline getirilen bu kumaş parçası büyükçe bir torbanın içine konur. Ardından bu kumaşın çevresine pek çok farklı nimet bırakılır. Tuz ve un en fazla bırakılan nimetlerdir.

Adet kanı ile gıdaların aynı torba içine konulmasından dolayı bu büyü halk arasında fazla rağbet görmemiştir. Çünkü kültürümüzde yiyeceklere nimet gözüyle bakılır ve nimetlerin adet kanı ile aynı torbanın içine konması ahlaki açıdan hoş karşılanmaz.

aşık etme büyüleri

Mum büyüsü

Dört adet mumla yapılan bir aşık etme büyüsüdür. Mumların her biri farklı bir yöne bırakılır. Mumlar arasında en az bir adım kadar boşluk olmalıdır. Mumların tam ortasına birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğe ait bir özel eşya bırakılır.

Mum büyüsünde mumlar doğu yönünden başlamak üzere saatin tersi istikamette teker teker yakılır ve son mum yakılınca bu sefer tersten olmak üzere mumlar söndürülür.

Aşık ettirilecek kişilerin isimlerindeki harf sayılarına göre mumlar farklı sayılarda yakılıp söndürülmektedir.

Mum büyüsü hüddamların yardımı ile yapılan büyülerden biridir. Hüddam büyü yapmak amacıyla görevlendirilmiş cin taifesinden kişilerdir. Bu büyünün yapılışı sırasında çok dikkatli olmak gerekir. Zira yapılacak yanlış bir davranış hüddamların asıl görevleri dışında farklı görevler yapmasına ve insanlara zarar vermesine neden olabilir.

Lamia aşık etme büyüsü

“Yuva yıkan büyü” ismiyle de bilinen bu büyü evli kişilere yönelik yapılır. Kişinin eşinden ayrılmasına ve başka bir kişiye yönelmesine neden olur.

Lamia, Yunan mitolojisinde geçen bir kadındır. Bu kişi aşkına kavuşmak için kocasını ve evlatlarını gözden çıkarmıştır. Büyü tıpkı bu karakterin yaptığı gibi etkilediği insanlara çok aykırı kararlar aldırmaktadır.

Lamia büyüsü kişinin düşünce yapısını tamamen değiştirir. Daha doğrusu onu iradesiz hale getirir. Bu büyüden etkilenen şahıs hayatı sadece aşktan ibaret görür. Bu nedenle de çok gözü kara davranır ve aşık ettirildiği kişiye kavuşmak için her türlü tehlikeye atılmaktan çekinmez.

Düğüm büyüsü

En yaygın başvurulan aşık etme büyülerinden biridir. “Sihri girift” ismiyle de bilinir. Büyünün esası iki adet ipe belli sayılarda düğüm atılmasına dayanır.

Düğüm büyüsünde iki adet ip alınmaktadır. Bu iplerden birisi kadını diğeri erkeği temsil etmektedir. Bekarlara yapılan büyüde siyah ip kullanılırken evli şahıslara yapılan büyüde kırmızı ip kullanılır.

Erkekler için ipe 41 düğüm atılırken kadınlar için 24 düğüm atılmaktadır. Anadolu’da bu sayıladan ötürü düğüm büyüsüne “41 düğüm büyüsü” de denmiştir. Düğümler atılırken kişinin adı ile birlikte annesinin adı da söylenir. Çünkü büyü uygulamalarında insanların kimliği anneleri üzerinden ifade edilir.

Düğüm büyüsü bazen evli şahısların eşlerine bağlanması için de yapılmaktadır. Bu durumda evli çiftin birbirine bağlılığının artırılması hedeflenmektedir. Ancak büyü ile bir arada tutulan aile her zaman ciddi risklerle de karşı karşıyadır. Çünkü büyü hiçbir zaman aile gibi önemli bir kurumun üzerine bina edilebileceği kadar güvenli bir alan değildir.

aşık etme büyüleri

Mutluluğa ulaşmak için aşık etme büyülerinden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Aşık etme büyüleri de diğer tüm büyü türleri gibi dinen caiz değildir ve büyük günahtır. Zira büyünün günah olduğu ayetlerde ve hadislerde açıkça beyan edilmiştir. Ayrıca büyü yapmanın pek çok riski de bulunmaktadır. Bu bakımdan bilinçli müminlerin bu şer uygulamalardan uzak durması büyük önem ifade etmektedir.

Ancak bir kişinin özel yaşamında mutluluğu yakalamak için çabalaması ve farklı yollar denemesi kadar doğal bir şey de yoktur. Önemli olan helal yollara başvurmak ve herhangi bir riske girmeden sevdiğine kavuşmayı dilemektir.

İşte tam da bu noktada En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eserin okurlarımızın yaşamında hayırlara vesile olacağını ifade etmek istiyoruz. Bu eserde bulunan birbirinden tesirli dualar ile inşallah siz de murad ettiğiniz mutluluğa nail olacaksınız.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir