Afrodizyak Yiyecekleri Tanı, Yatakta Mutluluğu Yakala!

Rezene ile cinsel özgüven kazanın

Rezene cinsel ilişkiye girecek bireylerde ciddi rahatlama sağlıyor ve kişinin kendisine güvenerek yatağa girmesine yardımcı oluyor.

Sevgilinizle karşılıklı küçük birer bardak rezene için ve yatağınızı haz bahçesine çevirin.

Midye damak zevkinize hitap etmiyorsa çok yazık

Tüm kabuklu deniz ürünleri afrodizyak özellik gösterir. Ancak bu ürünler içinde midyenin özel bir yeri var. Çünkü midye bir geceye birkaç ateşli sevişmenin sığdırılmasını sağlıyor.

Tüm Orta Çağ boyunca Avrupa saraylarında kraliyet ailesinin mutfağında midyenin eksik olmamasının nedeni de cinselliğe yaptığı bu büyük katkı.

İncir kısa sürede etkisini gösteren bir afrodizyaktır

İncir sadece 15 dakikada güçlü biçimde cinsel gücü artırmaktadır. İçinde bulunan B ve E vitaminleri sayesinde kişinin daha aktif bir cinsel yaşam sürdürmesine yardımcı olmaktadır.

Bal ile kadınlar çok daha azgın…

Bal erkeklerde de etkili bir afrodizyak. Ancak kadınlarda çok daha güçlü tesirleri var.

Sadece bir iki çay kaşığı süzme bal ile yatağa hazırlık yapan kadınlar kendi azgınlıklarına kendileri de şaşırmaktadır.

Üstelik bal sadece bedensel etkiler yaratmakta sınırlı kalmıyor, kadınların fantezi dünyasını da renklendiriyor. Bal kadınların aklına daha önce hiç denenmemiş hareketler getiriyor ve onlara bu hareketleri yapma cesareti veriyor.

Çok etkili iki doğal afrodizyak içecek: havuç suyu ile nar suyu

Ne kırmızı şarap ne kaplumbağa kanı ne de başka bir içecek arayışına girin. Eğer afrodizyak içecekler arıyorsanız doğal ve etkili iki müthiş gıda bulunuyor: havuç suyu ve nar suyu.

Havuç suyu yorgunluk hissini ortadan kaldırır ve kaslarda sevişmek için ihtiyaç duyulan enerjinin üretilmesini sağlar.

Nar suyu ise kan akışını hızlandırarak cinsel organlara daha çok kanın gitmesine yardımcı olur ve çiftlerin zirvelerde buluşmasını temin eder.

Muz lifleri harikalar yaratıyor

Muzun kabuğunun altındaki lifler cinsel gücün artmasını sağlamaktadır. Muz aynı zamanda erkeklerin geç boşalmalarını sağlayarak daha uzun cinsel birleşmelerin yaşanmasını da sağlamaktadır.

Çikolata ile sekse psikolojik hazırlık yapın

Çikolata cinsellik konusunda daha çok psikolojik etkileri olan bir gıda.

Mutluluk hormonlarını harekete geçiren çikolata seksin “görev gibi” algılanmayıp “zevk paylaşımı” olarak değerlendirilmesini sağlıyor. Böylece çikolata sekste “haz almayı” biricik amaç haline getiriyor.

Lahananın taze tüketilmesi gerekiyor

Lahanayı taze biçimde tüketirseniz seks yaşamınızın çok daha güzelleştirdiğini fark edersiniz. Özellikle kara lahananın daha güçlü etkilerinin olduğunu da eklemekte yarar var.

Lahana ayrıca cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisinde de oldukça etkili bir destekleyici gıdadır.

Çilek orgazmı garanti eden bir afrodizyaktır

Çilek ten hassasiyetini arttırır ve seksten maksimum haz alınmasını sağlar.

Partnerinin bedenini iliklerine kadar hissetmek isteyen kişilerin çilek yemeleri tavsiye edilmektedir.

Orgazm olmakta zorlanan kadınlar da orgazmın olağanüstü zevkini keşfetmek istiyorsa buzdolabında devamlı çilek bulundurmalıdır.

Çekirdekli üzüm harika bir afrodizyak

İster taze üzüm yiyin ister kuru üzüm, her zaman yediğiniz üzümün çekirdekli olmasına dikkat edin. Çünkü üzüm çekirdeği seks yaşamını ateşleyebilecek güçlü bir afrodizyak.

Kadınlarda göğüslerin büyüyüp dikleşmesine de yardımcı olan üzüm çekirdeğini doğal olarak tüketmek daha faydalı olacaktır.

Eczanelerde üzüm çekirdeği kapsülü olarak satılan ürünlerde kimyasal katkılar bulunduğu için bunlardan uzak durmak daha isabetli olacaktır.

“Cinsel bilgi” en güçlü afrodizyaktır

Seks hakkında ne kadar derin bilginiz olursa o kadar renkli bir cinsel yaşamınız olur. Bu nedenle afrodizyak yiyeceklerden bile daha etkili ve gerekli olan unsur “cinsel bilgi”dir.

İşte tam da bu noktada kadın okurlarımız için harika bir set tavsiye etmek istiyoruz. Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarından oluşan setle siz de yatakta sevgilinize haz dolu saatler yaşatabilirsiniz.

İstediğiniz erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. Kanıt mı istiyorsunuz, işte yorumlar:

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir