Adet Kanı Büyüsü Yaptıracaklar Çok Dikkatli Olmalı!

Adet kanı büyüsü çok etkilidir fakat ciddi riskleri de vardır

Sadece birkaç günde erkeğin tüm duygu ve düşüncelerini etkileyerek onun “gözü kara bir aşık” olmasını sağlayan adet kanı büyüsünü yaptırmadan önce bir kez daha durup düşünmek gerekir. Çünkü çok etkili bir uygulama olmasına rağmen bu büyünün bazı korkunç riskleri de vardır.

Adet kanı büyüsünün riskleri üç kişiyi etkileyebilir: Kendisine büyü yapılan erkek, erkeğin doğacak çocukları ve büyüyü yaptıran kadının bizzat kendisi.

Adet kanı büyüsünde büyüyü yaptıran kadın için de risk olması son derece ilginç bir durumdur. Ancak insanlar bu gerçeğin farkında oldukları halde yüzyıllardır adet kanı büyüsünü yaptırmaya devam etmektedir. Çünkü bu büyü çok hızlı tesir göstermektedir ve kişinin sevdiği insana kavuşmasını kesin biçimde temin etmektedir. İnsanlar aşık oldukları kişiye kavuştuktan sonra ne olursa olsun her şeye razı olmaktadır.

Adet kanı büyüsü ile ilgili yanlış bilinen bazı durumlar

Halk arasına adet kanı büyüsü yapılırken kadının adet kanından birkaç damlanın erkeğin yemeğine katıldığı söylenmektedir. Bu görüş kesinlikle doğru değildir.

Adet kanı büyüsü gerçekten de adet kanı ile yapılır. Ancak alınan kan erkeğe içirilmez. Sadece adet kanı bulaşmış bez ile büyü uygulaması yapılır.

Toplumda adet kanı büyüsünün sadece bekar kadınlar tarafından yaptırılabileceği görüşü de vardır. Bu düşünce de gerçeği yansıtmamaktadır. Zira adet kanı büyüsü hem bekarlar hem de evliler tarafından uygulanabilmektedir.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü uygulaması kadının adet kanı bulaşmış bez parçası ile yapılmaktadır.

Kanlı bez parçası ya da adet petinin üzerine çeşitli yazılar yazılmak suretiyle büyü yapılmaktadır.

Üzerine çeşitli yazılar yazılmış bez parçası büyü yapan üstat tarafından alınarak kapalı bir kutu veya torba içinde muhafaza edilir. Kadının adeti tam olarak bittikten sonra bu bez parçası muhafazası ile birlikte (içine konulan kutu veya torba ile birlikte) toprağa gömülmektedir.

Adet kanı büyüsünde bezin üzerine yazılan tılsımlı sözcükler gömülme işlemi sırasında da okunmaktadır. Bu sözcükleri dinleyen insanlar büyük bir şaşkınlık yaşamaktadır. Çünkü büyü ile aşık edilecek erkeğin ismi 1 defa okunurken erkeğin annesinin adı 4 defa okunmaktadır. Bu uygulamanın sebebi büyü uygulamalarında insanın kimliğinin annesinin adı üzerinden belirlenmesidir.

İlginizi Çekebilir: Karabiber Büyüsünün İlginç Uygulanma Tarzı

Adet kanı büyüsü ne zaman tutmaya başlar?

Üzerine yazı yazılmış adet bezi toprağa gömülür gömülmez büyü tutmaya başlar ve insanların duygularına yön verir.

Ancak büyünün tam olarak etkisini göstermesi için yapılışının üzerinden bir hafta geçmesi gerekir. 7 günlük süre dolunca erkeğin tüm bakışları değişir ve büyüyü yaptıran kadına gönlünü tamamen kaptırır.

Adet kanı büyüsünü yaptırmak ciddi riskleri de beraberinde getirir

Kara büyülerin yapılış amacı iyi de olsa kötü de olsa büyü yaptırmak sonuçta şer bir uygulamadır ve çeşitli riskler barındırması da doğaldır. Zira riskleri olmayan herhangi bir büyü uygulaması yoktur. Ancak adet kanı büyüsü gibi büyülerin taşıdığı riskler daha ağırdır.

Adet kanı büyüsü “yön değiştirme” ihtimali olan büyülerden biridir. Büyünün yön değiştirmesi demek yapılan büyünün asıl amacından saparak farklı sonuçlar doğurmasıdır.

Adet kanı büyüsü yön değiştirdiğinde insanların intihar etmesine, şiddete bulaşmasına, başlarını alıp kaçmalarına, delirmelerine veya sağlık sorunu yaşamalarına neden olur.

İfade edilen bu riskler her zaman erkek için geçerli değildir. Büyü yön değiştirdiğinde kimi etkileyeceği belli olmaz. Bazen büyü tam tersine dönerek büyüyü yaptıran kadının kendisini etkiler. Bu durumda aşk yaşamını güzelleştirmek isteyen kadın, hayatını tam bir kabusa çevirebilir.

Büyü bazı durumlarda ise aşık ettirilen erkeğin doğacak çocuklarını etkiler. Durumdan hiçbir şekilde haberdar olmayan ve herhangi bir günahları olmayan çocukların büyüden ötürü ciddi zararlar görmesi insanların vicdanında derin yaralar açmaktadır.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir