3 Farklı ve Denenmiş Mum Büyüsü Öğreneceksiniz

Mum Büyüsü ile Neler Yapılır, Gerçekler Sizi de Etkileyecek

Bu makalede mum büyüsü hakkında hemen hemen her şeyi öğrenecek, her ayrıntıya vakıf olacak, istediğiniz zaman da bu büyüyü evde yapma imkanı bulacaksınız.

Hem kırmızı mum büyüsünü, hem sarı mum ile yapılanı hem de bunların ne işe yaradığını anlayacak, aynı zamanda evde, kolay bulunabilecek birkaç malzeme ile bu tılsımın gücünün farkına varacaksınız.

Evvela kırmızı mum büyüsü, birini kendinize aşık etme hedefine hizmet eder, sarı mum büyüsü ise, birine zarar verme amacına götürür, bu hususun altını çizelim. Yani size düşman olan ya da bir şekilde sizi tehdit eden bir kişiye zarar ve tehlike yaratmak için sarı mum, ama aşk ateşini yakmak ve bu ateşi birinin kalbine düşürmek için de kırmızı mum kullanacak olduğunuz bilinmelidir.

İlkin kırmızı ile başlayalım:

Aşkın Şiirini Yazan Kırmızı Mum Büyüsü

Bunun için evvela, aşkını kazanmak istediğiniz kişiyi düşünün, onun hayaline zihninizde tanık olun. Bu hayal ile kırmızı bir mum alıp gece yarısı 3 ile 4 arasında herhangi bir vakitte sessiz bir yerde mumu yakın, yanan muma karşı durup şunları söyleyin:

“Kırmızı mumun gücü derinden sarssın aşkı, yola gelsin azgınlar, dolu olan boşalsın, boş olanı doldurun. Yandı kalbim uyandı, kapısına dayandı, gözlerin rengi soldu, yürekler gamla doldu. Görevini yaparsan, hizmet edersen bana, gönlün ferahlar tabi, kapalı yollar kalmaz, hiçbir güçlük de çıkmaz, sade bir hayat yetmez. Aşkın kıvılcımları, ayyuka da çıkmalı, aşktan usanç duyanlar, bu beladan bıkmalı. Yalın bir kıvılcımsın, sen bana himaye et, tarihin gizli rafı, artık meydana çıksın.”

Bu sözler, hızlı bir şekilde, konuşur gibi değil de koşar gibi telaffuz edilmeli, bu sırada da kırmızı mum büyüsünün muhatabı olan kişinin hayali kurulmalıdır. Ardından, yanan mumu söndürüp bir köşeye bırakın, sabah herhangi bir zamanda kalkıp bu mumu gündelik hayatta kullanmaya devam etmeyin, yani artık bu mumu normal vakitlerde kullanmayın.

İlgili Yazı: Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Bu Belirtileri Mutlaka Bilmelisiniz

Şimdi de birine tehlike kapılarını açmak gibi bir amaca hizmet eden sarı mum büyüsü kısmına geçiyoruz:

Tehlikeye Atan Sarı Mum Büyüsü

Size fiziksel ya da psikolojik baskı yapıp hayat enerjinizi çalan birinin yüreğine korku salmak için ya da ona tehlike kapılarını açmak için bu tılsımın kuvvetine bel bağlamanız mümkündür, tabi bu büyünün size de tehlike getirme olasılığı, hesaba katmanız gereken mühim bir ayrıntıdır.

Sarı bir mum alın, seher vaktinde uyanın, bu sarı mumu önünüze alıp yakın, sonra yanan muma doğru bir tane toplu iğne tutun, bu toplu iğne iyice kızarsın. Toplu iğne iyice kızardıktan sonra, bu iğneyi bir kağıdın içine koyun.

Fakat toplu iğneyi koyacağınız kağıda, daha önce bir insan resmi çizilmiş olması gerekir, yani kendisine eziyet etmek istediğiniz kişinin temsili resmini kağıda çizin. Bu çizim profesyonel olmak zorunda değil, basit birkaç çizgi bile yeterli olacaktır, burada önemli olan, karşı tarafı temsil etmesidir.

Bundan sonra şu kelimeler, yanan muma 1 defa, toplu iğneye 1 kez ve kağıda da 1 kere olmak üzre toplamda 3 defa okunacak:

“Toplu iğne kızardı, kağıda daldırıldı, bela ve musibetler, bizlerden kaldırıldı, kağıttaki bu şahıs, artık rahat görmesin, sarı mum büyüsü de etkisini göstersin. Kuyunun dibindeki bir kişinin çığlığı, sürekli bir şekilde o şahsa da bulaşsın. Bir sahrada bulunan susuz bir varlık nasıl, serap görüp inlerse, o kişinin narası, öylece yankılansın. Zulüm bitsin kül olsun, kader dönsün zül olsun, bu kişinin kısmeti, nasibine yük olsun.”

Bu sözlerin bitiminde, yukarıda da değindiğimiz gibi, yeniden okuma yapmak gerekir, ta ki 3 defa okuma yapılır, ardından da sarı mum söndürülür, toplu iğne ve kağıt (iğne, kağıdın içinde olacak) götürülür, saklanır.

Yalnız kırmızı mum büyüsünde de sarı olanda da şu nokta, bilinmesi gereken bir hayatiyet içerir:

Büyüler, özellikle de mum büyüsü gibi kara büyüler, insanların iradelerine ve yazgılarına müdahale etmeyi gerektirdiği için hem karşı taraf için hem de sizin için inanılmaz felaketlere gebe olabilir. Sözümüz o ki, hamama giren terler ve kara büyü yapan kişiler de bu problemi ve tehlikeyi göğüslemek zorunda kalır.

Bir diğer mum büyüsü ise, her iki amaca da hizmet ettiği söylenen (yani hem aşk hem de zarar vermek için) şu uygulamadır:

Evde Yapılan Kolay Mum Büyüsü

Herhangi bir renkte mum alınır, sakin bir yerde yanan muma şunlar okunur:

“Muradım murad olsun, lanet getiren şeyler bizlerden ırak olsun, panik olmak boşuna, çünkü sanık sandalyesine oturan kişilerin yüzü ak olacaktır. Tatsız nesne hiç oldu, saatler de geç oldu, kalan göçen belirsiz, geceler yargıç oldu, bu sevdanın düğümü, başımıza taç oldu. Mum büyüsü tutunca, yaralar ilaç oldu.”

Bu sözlerin daha ciddi tehlikeler taşıdığı söylenir, hatta hiç kimse bu yola başvurmasın diye de herkes sakındırılır, mümkünse siz de uzak durun.

Artık aşk hayatınız düzene girecek, bunun için En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın inanılmaz potansiyelini siz de hak ediyorsunuz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir