Nohut Büyüsü

Aşk büyüleri arasında yer alan nohut büyüsü nedir, nohut büyüleri nasıl yapılır bu konular hakkında bilgi verelim. Nohut büyüsü ucuz ve etkili bir aşk büyüsüdür. Kullanılan malzeme nohut olduğu için maliyeti olmayan sadece emek gerektiren bir büyü şeklidir. Nohut büyülerinde amaç giden sevgiliyi geri çevirmektir. Sizi terk eden bir sevdiğiniz varsa o kişiyi geri çevirmek için nohut büyüsü yaptırabilirsiniz.

Yalnız nohut büyüsünü internetten aldığınız bilgilere dayanarak kendi başınıza yapmanız sakıncalı olur. Bu büyüyü tecrübeli bir medyum hazırlaması gerekir. Aksi halde sevdiğinizi iyice kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Hangi amaçlar doğrultusunda bu tılsımı yaptırabilirsiniz? Şimdi gelin bu konulara birlikte göz atalım.

Genel olarak en çok karşılaşılan sorunların başında sevdikleri tarafından terk edilen insanların büyük oranda nohut büyüsüne ihtiyaç duyduklarını görüyoruz. Uzun yıllarca mutlu bir flört dönemi yaşadıktan sonra bir anda sevdiğiniz kişinin sizden hızla uzaklaştığını görmek elbette kabul edilemez bir durumdur. Gerçekten seven bir kişi mutlaka sevdiğini geri kazanmak için bir takım alternatif çözüm yollarına başvurmalıdır. Aşık olduğu insan tarafından terk edilen bir kişinin hemen bunu kadere bağlayıp bu benim kaderimde varmış, ne yapayım kaderim böyleymiş diyerek sevdiği insandan vazgeçmesi ve onu unutması mümkün değil çünkü birlikte yaşanan her dakika, sevdiğinizle paylaştığınız her mutlu an siz yaşadığınız sürece sizin aklınızdan öyle kolay kolay çıkmayacaktır. Bu nedenle bu noktada olan kişilerin hemen pes edip bu işin peşini bırakmak yerine bazı farklı araçlar seçerek sevdiklerini tekrar kendilerine bağlamaları elbette mümkündür. Bu yollardan en etkili olan hiç şüphesiz ki nohut büyüsü yaptırarak sevdiğiniz insanı tekrar kendinize aşık edebilmekten geçer.

Bunun dışında birde en çok karşılaşılan problemlerin başında eşleriyle ciddi sorunlar yaşayan kişilerin yaşadıkları sorunları saymak doğru olur. Uzun yıllarca mutlu yaşanan bir evlilik bir süre sonra yılların yorgunluğunun getireceği sıradanlıkla eşinizin sizden uzaklaşmasına neden olmuş olabilir. Gerçekten de aradan geçen uzun yıllar aşkları bu şekilde yıpratarak bazende ayrılma noktasına bile getirebiliyor. Özellikle birde çocukları olan evli çiftler için ayrılmak yani boşanmak oldukça güç bir durumdur. Bu durumda olan pek çok kadın var ve bu kadınların bazıları mücadele etmeyi bir tarafa bırakarak maalesef boşanmaya karar veriyorlar. Oysa boşanma ihtimali en son çare olarak görünmelidir çünkü hele arada birde çocuklar varsa bu çocukların annesinden veya babasından ayrı olarak yetişmeleri ileride onlarda büyük psikolojik sorunlar yaşamalarına neden olacaktır. Her çocuğun mutlaka anne ve babasıyla huzurlu bir aile ortamında yetiştirilmesi gerekir. Belki bu durumda olan kişiler boşanmayı bir kaçış daha doğrusu bir kurtuluş olarak görüyor olabilirler ama ileride bu aldıkları karardan dolayı çok pişman olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle sizden uzaklaşan ve artık sizi sevmeyen eşinizin tekrar yuvasına bağlı, sizi seven, çocuklarını seven bir insan olmasını istiyorsanız gayet tabi ki nohut büyüsü size bu konuda yüzde yüz yardımcı olacak bir büyüdür.

En çok merak edilen soruların başında şu soru akıllara geliyor, nohut büyüsü yaptırmak günah mıdır? Kesinlikle hayır çünkü nohut büyüsü aslında bir büyü değildir bu tam olarak bir dilek yani niyet vefkidir. Burada amaç yıkılmaya yüz tutmuş ilişkileri tekrar eski heyecanına kavuşturmak veya ayrılma aşamasına gelmiş bir yuvanın kurtarılmasıdır. Bu şekilde nohut büyüsü asla karşınızdaki insana gerek fiziksek gerekse ruhsal bir zarar vermez tam tersine o insanın hem ruhsal olarak hemde fiziksel olarak hayata daha olumlu bakmasına vesile olur.

Nasıl bir gelecek görmek istiyorsanız tam olarak bunu gerçekleştirmek sizin kendi kişisel emek ve çabalarınızla mümkün olabilir. Gerek kişisel mutluluğunuz için gerekse kendi ailenizin mutluluğu için bazen alternatif çözümlerden faydalanmak hiç bir şekilde size ve sevdiklerinize zarar vermez. Huzurlu ve mutlu bir yaşamın anahtarını her zaman sizin sahip olduğunuz kendi elleriniz arasındadır. Sadece bu anahtarın kendi elinde olduklarının farkında olan kişiler kendi mutlu ve huzurlu gelecekleri için gerektiğinde uzman bir hocadan yardım almaları bilincindedirler. Sizi aşan konularda yardım almak için farklı çözüm yolları aramaktan yada size faydası olacak hocalardan yardım almaktan çekinmeyin. Siz bu adımı atmadığınız sürece mevcut olan sorunlarınızın daha da büyümesi ve size büyük acılar vermesi kaçınılmaz bir sonuç olacaktır. Bu nedenle kararlarınızda radikal olup gerektiğinde kendi mutluluğunuz için farklı çözüm yolları denemekten asla vazgeçmeyin.

11 Yorum

 1. Buse

  İyi akşamlar hocam bende nohut büyüsü yaptırmak istiyorum.4 senedir birini karşılıksız seviyorum ama beraber gezip tozuyorduk daha 1 hafta öncesine kadar.Ne oldu bilmiyorum ama bi anda bitti dedi,bana yardımcı olursanız sevinirim hocam çok caresizim 🙁

 2. Cem

  Ben de yaptırmak istiyorum

 3. oruç

  hocan bana vardım et benim bir çocugum var eşim bıraktı bana vardım et

 4. cemile

  Benim ailem bilmiyo ben kendim yapsam bisey olurmu

 5. ezel

  Nohut duasini gonderirmisiniz bana

 6. Hatice

  Beni terk eden sevgilimi geri istiyorum

 7. Ersin

  Hocam ben bir kız sevdim canımdan çok seviyorum onu aklimdan hiç çıkmıyor hep onu düşünüyorum hep onun hayaliyle kendi kendime hayaller kuruyorum ona sevdiğimi şöyledim sevmiyorum seni dedi bana hocam bana yardım edin beni sevmesi için ne yapmaliyım

 8. nil

  Hocam bende bu büyüyü yaptirmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 9. deliasik

  Hocam benim sevgilim erkek ve kadın karışımı bişi.. Bana dönmesini istiyom eski kocasıyla konuşuyormuş.

 10. aslı

  hocam ben eskı sevgilimin bana geri dönmesini istiyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz

 11. ELİF

  BENDE NOHUT BÜTÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ BENİ TERKEDEDEN SEVGLİM BENİM BÜTÜN HAYATIMI ÇALDI BENDEN GERİ DÖNSÜN İSTİYORUM.hAYATIMI BANA GERİ VERSİN İSTİYORU

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.