Nohut Büyüsü

Aşk büyüleri arasında yer alan nohut büyüsü nedir, nohut büyüleri nasıl yapılır bu konular hakkında bilgi verelim. Nohut büyüsü ucuz ve etkili bir aşk büyüsüdür. Kullanılan malzeme nohut olduğu için maliyeti olmayan sadece emek gerektiren bir büyü şeklidir. Nohut büyülerinde amaç giden sevgiliyi geri çevirmektir. Sizi terk eden bir sevdiğiniz varsa o kişiyi geri çevirmek için nohut büyüsü yaptırabilirsiniz.

Yalnız nohut büyüsünü internetten aldığınız bilgilere dayanarak kendi başınıza yapmanız sakıncalı olur. Bu büyüyü tecrübeli bir medyum hazırlaması gerekir. Aksi halde sevdiğinizi iyice kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Bazen bana yazıyorlar hocam ben kendim nohut büyüsü yapmak istiyorum diye ben bu insanları uyarıyorum, nohut büyüsü sizlerin yapacağı kadar kolay bir uygulama değildir. En garantilisi iyi bir medyuma bu büyüyü hazırlatmanız olacaktır.

Nohut büyüsü ile ilgili sormak istediklerinizi bana mail adresimden ulaşarak yazabilirsiniz.

3 Yorum

  1. ELİF

    BENDE NOHUT BÜTÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ BENİ TERKEDEDEN SEVGLİM BENİM BÜTÜN HAYATIMI ÇALDI BENDEN GERİ DÖNSÜN İSTİYORUM.hAYATIMI BANA GERİ VERSİN İSTİYORU

  2. aslı

    hocam ben eskı sevgilimin bana geri dönmesini istiyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz

  3. deliasik

    Hocam benim sevgilim erkek ve kadın karışımı bişi.. Bana dönmesini istiyom eski kocasıyla konuşuyormuş.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.